Italijos spaudoje rašoma, kad japonė yra Milano konservatorijos studentė, jos amžius nėra atskleidžiamas. „Tai yra istorija, kuri gerokai pablogino mano gyvenimo, tiek privataus, tiek ir profesinio, kokybę“, – „Andkronos“ cituojamas S. Quatrini. Italas taip pat skundėsi savo šalies pareigūnų abejingumu. Jo teigimu, Italijos teisėsauga leido jai išvykti iš šalies, nepaisant merginos grasinimų, išpuolių ir persekiojimo, o taip pat ir fakto, kad ji puolė du pareigūnus su žirklėmis rankose. S. Quatrini teigimu, Pjačencos teismo sprendimu moteriai buvo uždrausta artintis prie jo ir jo šeimos arčiau nei per 500 metrų.
S. Quatrini yra ir Martinos Francos operos vadovas. Būtent šiame mieste vykusiame festivalyje „Valle d’Itria“ vyrui ir teko kviesti pareigūnus, kuomet studentė sutrikdė jo ramybę savo nuolatiniu persekiojimu. Vietos policininkai nuvežė ją į nuovadą, tačiau vos po pusvalandžio mergina buvo paleista į laisvę.
„Aš buvau priverstas prašyti festivalio rengėjų pasamdyti apsaugą, nes ji persekioja mane jau devynis mėnesius, yra suformavusi visą tinklą aplink mane ir visus žmones, kurie su manimi bendrauja ar bendravo“, – pasakojo S. Quatrini.
Persekiojimo istorija prasidėjo praėjusiais metais, kuomet S. Quatrini susipažino su mergina darbo Martinos Frankoje metu. Ji buvo atsarginė „Džiuljetos ir Romeo“ operos dainininkė. Tiesa, jai taip ir neteko dainuoti, nes su pagrindine sudėtimi nebuvo jokių problemų. Praėjus porai mėnesių ji susisiekė su operos vadovu ir pareiškė, kad yra jį įsimylėjusi, kad jis jai apsuko galvą ir, kad „tarp mūsų tvyro ypatinga energija“. Teatro vadovo teigimu, jis tokiems pareiškimams neskyrė jokio dėmesio. Tačiau šių metų sausį, kuomet S. Quatrini dirbo Venecijoje, ji vėl apsireiškė ir pradėjo jį kaltinti nebūtais dalykais. Mergina pradėjo kaltinti S. Quatrinį tuo, kad jis iš tiesų yra gėjus, o jo partnerė yra tik priedanga, pasiūlė rinktis: „Arba aš tampu tavo asistente, arba tapsiu tavo persekiotoja“.
Netrukus mergina socialiniame tinkle „Instagram“ sukūrė paskyrą, kurioje buvo jo asmeninės nuotraukos, rašomi įžeidimai, o taip pat keliamos sudarkytų kūnų, sužalotų žmonių veidų ar amputuotų galūnių nuotraukos.
Persekiotoja taip pat rašo laiškus visiems teatrams, su kuriais teko dirbti, „įskaitant ir darbą Vilniuje“, kuriuose ant jo yra pilamas purvas, rašoma „La Repubblica“. Pasaulyje žinomas dirigentas skundžiasi italų teismo sprendimu paleisti į laisvę merginą, užuot ją išsiuntus atgal į namus. „Ji būtų dabar Japonijoje ir mes galėtume ramiai gyventi“, – aiškino jis.
„Tai yra politinis klausimas, kas liečia saugumą, kurio man negali užtikrinti. Festivalio Martina Frankoje rengėjai ir policija užtikrina jį, kai aš jų paprašau, bet teisiškai nieko negaliu pasiekti, nes niekas šios moters, kuri grasina man, mano partnerei ir visiems žmonėms šalia manęs, neišsiunčia namo. Ji užpuolė du policininkus su žirklėmis ir jos neišsiuntė. Jeigu tai būtų ne Japonija, o Magribas, tai, tikriausiai, ji būtų įsodinta į lėktuvą ir išsiųsta namo“, – piktinosi S. Quatrini.
Praėjusiais metais pasaulyje nuvilnijo #metoo seksualinio priekabiavimo skandalas. Tuomet moterys pradėjo viešinti kaltinimus įvairiems žinomiems pramogų pasaulio vyrams. Lietuvoje buvo prabilta apie galimą Seimo nario M. Majausko priekabiavimą prie merginos, tačiau vėliau politinis skandalas subliuško.