Panevėžio „7bet-Lietkabeliui“ (2/2) pavyko Europos taurės turnyre iškovoti antrąją pergalę. Nenado Čanako auklėtiniai trečiadienio vakarą namuose A grupės mače 89:84 (19:18, 20:18, 25:23, 25:25) pranoko Klužo-Napokos „U-BT“ klubą (1/3) iš Rumunijos.

Rumunijos komanda pelnė pirmuosius penkis rungtynių taškus, tačiau „7bet-Lietkabelis“ į tai atsakė atkarpa 6:0.

Per likusias beveik septynias minutes nei viena komanda neturėjo didesnio nei trijų taškų pranašumo ir ketvirčiui pasibaigus LKL vicečempionai pirmavo 19:18.

Šeimininkai lėtai pradėjo antrąjį kėlinį ir varžovai pabėgo į priekį aštuonių taškų pranašumu. Artėjant ketvirčio pabaigai, Ž.Šakičius pelnė keturis taškus iš eilės ir išvedė šeimininkus į priekį.

Paskutinę kėlinio sekundę taškus dar pridėjo J.Morrisas ir „7bet-Lietkabelis“ pirmavo 39:36.

Rumunai antrąją susitikimo dalį pradėjo rezultatyviais išpuoliais ir persvėrė rezultatą (39:41). Visgi, netrukus atsakė ir aikštės šeimininkai. Pastarieji spurtavo 8-0 ir šovė į priekį (47:41).

Nors kova trečiajame kėlinyje buvo permaininga, tačiau panevėžiečiams pavyko išlaikyti persvarą. Pastaroji taikliu baudos metimu sumenko iki 5 taškų prieš lemiamą 10 minučių atkarpą – 64:59.

Ketvirtajame kėlinyje varžovai vienu metu vėl buvo priekyje (69:68). Visgi po taiklių K. Kullamae ir J. Morriso taškų panevėžiečiams vėl pavyko perimti žaidimo gijas į savo rankas (75:69).

Šeimininkai pridėjo dar kelis taškus, bet mačui artėjant prie pabaigos varžovai dar buvo priartėję iki 79:83.

Nors po tolimo metimo Rumunijos ekipa dar buvo priartėję sykį iki 82:85, tačiau baudomis panevėžiečiai galiausiai pergalę įtvirtino.

„7bet-Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 24 (4/8 trit.), Željko Šakičius 16 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Kristianas Kullamae 14, Vytenis Lipkevičius 11 ( 6 atk. kam., 5 rez. perd.) , Paulius Murauskas 10.

„U-BT“: Leonardo Meindlas 22, Andrija Stipanovičius 20 (7 atk. kam.), Jordanas Tayloras 14 (6 rez. perd.), Patrickas Richardas 12 (6 atk. kam.), Stefanas Birčevičius 7.