Jau greitu metu skulptūra bus atidengta bei pavasario šventes pasitiks atsinaujinusi.
Paaiškino, kas nutiko margučiui
Margutį jo autorė, menininkė Lijana Turskytė atnaujina. Savivaldybės žiniomis, iki Velykų jis turėtų būti atidengtas”, – sako Gabrielius Grubinskas, Vilniaus miesto savivaldybės Ryšių su žiniasklaida specialistas.
Šio kiaušinio istorija yra išties ilga ir įdomi. XXI amžiaus pradžioje tokie kiaušiniai turėjo būti įkurdinti visuose atsinaujinusiuose sostinės rajonuose, tačiau tai netapo gražia tradicija.
300 kg sveriantis kiaušinis ant granito kolonos buvo užkeltas 2003 metais. 2007 metais menininkė ir dizainerė Lijana Turskytė jį pirmą kartą pavertė margučiu.
Teksto autorė: Aneta Kurowska
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!