25 centimetrų ilgio, daktariškos dešros spalvos padarai savo pravardę pelnė dėl akivaizdaus panašumo į vyriškus lytinius organus, rašo mirror.co.uk.
Įprastai šie gyviai gyvena jūros dugne, tačiau smarkios audros šioje vietovėje išplovė juos į krantą netoli Multilaro paplūdimių, esančių į šiaurę nuo Rio Grandės.
Šie padarai iš tiesų yra šaukštiniai kirminai, kuriuos mokslininkai lotyniškai vadina Urechis Unicinctus.
Nepaisant to, kad jie yra daug didesni už vidutinį vyrišką lytinį organą, jie iš tiesų labai primena varpą: jie yra ilgi ir turi skylutę gale. Jie minta jūros dugne esančiais dumbliais.
Gyventojai, aptikę paplūdimio pakrantę, nusėtą nemaloniai atrodančiais jūrų gyvūnais, dalijasi nuotraukomis ir vaizdo įrašais, kurie sparčiai plinta socialiniuose tinkluose.
Nors šiuos padarus galima pamatyti retai, tai ne pirmas kartas, kai audros šias jūros dugne gyvenančias būtybes išmeta į krantą.
Vaizdas pajūryje pribloškė visus
2019 m. San Fransiske po itin stiprios audros visas krantas taip pat buvo nusėtas šiais varpas primenančiais gyvūnais. Pirmasis šiuos jūros padarus pastebėjo Vakarų laukinės gamtos draugijos Vakarų skyriaus biologas Ivanas Parras ir teigė, kad vietiniai gyventojai nepatikėjo, kad tai iš tikrųjų yra kirmėlės.
„Iš paplūdimių lankytojų esu girdėjęs nemažai išgalvotų teorijų, pavyzdžiui, kad tai yra sudužusio krovininio laivo, gabenančio vokiškas dešreles, palikti turtai“, – tuomet teigė jis.
Argentiniečiams besidalinant nuotraukomis, šios netruko it virusas išplisti socialiniuose tinkluose. Taip pat pasipylė ir komentatorių juokeliai.
„Kur reikia įdėti maitinimo elementus?“, – juokavo vienas, palygindamas šiuos jūros padarus su sekso žaisliukais.
Įdomu tai, kad nors tai nėra populiaru, tačiau kai kuriose šalyse šie kirminai parduodami kaip maistas – jų galima rasti Pietų Korėjos, Kinijos ir Japonijos turguose.
Gurmanai sako, kad jūros kirminai yra gumos tekstūros ir turi nustebinantį saldų poskonį. Pasak jų ragavusių asmenų, varpas primenantys padarai puikiai dera su actu ir aštresniu padažu.