Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
pinigai yra užsidirbami. Netinkamai aiškinama vaikams pinigų vertę ir paskirtį. Dar duoda pinigų, kai susitvarko savo kambarį, pasikloja lovą ir t.t. Tokius kasdieninius darbelius turi atlikti patys sau be užmokęščio, pvz. aš neprašau jo pinigėlių dėl to, kad išskalbiu rūbelius, kad laukiu jo grįžtančio iš mokyklos su pietumis. Taip duodu jo svarbiems atvejams, mokyklai, knygoms, kinui, pramogoms ir t.t. O pinigai yra taupomi kelionėms, išvykoms, ir rimtiems pirkiniams, su visais pasitariant. Nekaišioju pinigų bet kada.
kodėl straipsnelio vertėja pasivadino ,,autore''? Juk visa rašliava ir patarimai ne iš Lietuvos!
O koks kieno reikalas kiek kas ir kam duoda, kiekvienas žmogus tai sprendžia pagal savo norus ir galimybes, gal apseikim čia ir be mokytoju, ir be patareju...
Durniai jai deda.Normalioje mulunčioje šeimoje niekas nededa.Kaip nebutu.Aš dirbdamas savo vaikams ir Žmonai nieko negailejau.Jie užaugo padoriais žmonėmis.Dabar jie dirba ir tėvams padėda.
Nereikia dalinėti,protingi politikai-apgalvos,gal?Tikiuosi,geros,teisingos ateities.
būna, kad tėvas turi iš žmonos vaikų, paskui iš meilužės ir dar iš kitos meilužės tai tuos didesnius užmiršta niekur nenusiveda ,kad ir į kavinę pasikalbėt pavalgyt, tik su mažais visur važiuoja, kažkaip negražu, kad išskiriami vaikai.
REKLAMA
REKLAMA
Vaikams per gimtadienį dovanojami pinigai – kiek deda į vokelį ir ar tai normalu?