„Jei man atrodo, kad žinovai iš esmės atsakė į klausimą, o atsakymas nepriimamas, – bandau ginčytis. Žinoma, svarstyti situaciją iš šono lengviau, nei žaisti prie stalo“, – tęsia V. Radzevičius.
Vytaras teigia, kad per „Kas? Kur? Kada?“ žaidimo istoriją jam neteko girdėti apie jokius sukčiavimo atvejus: „Priešingai – mane stebina žinovų erudicija, nuojauta, mąstymas, tai, kaip jie išsisuka iš atrodančių beviltiškų klausimų. Šie žmonės dalyvauja laidoje dėl idėjos.“
V. Radzevičius negaili komplimentų Lietuvos intelektualams: „Eteryje žinovams dar reikia patirties, susietos su televizijos virtuve, tačiau apskritai mūsų šalyje žinovų yra daug. Ir tai yra fenomenas. Kaip kitaip paaiškinti tokį proto kovų populiarumą? Žmonės laisvalaikiu po darbo dalyvauja intelektualiuose žaidimuose. Neseniai bendravau su Latvijos renginių organizatoriais – jie išvis nesuprato, apie ką mes čia kalbame. Tuo tarpu lietuviai – smalsūs. Tokie buvo visais laikais.“
Žinovų komandų „advokatas“ tikina, kad „Kas? Kur? Kada?“ – vienintelė televizijos laida, kurioje žiūrovai ne tik gali laimėti pinigų: „Jie sužino kai ką naujo – tai yra didelis laimėjimas. Tai yra azartas, įtampa, intriga, susitapatinimas su kuria nors dalyvaujančia puse ir akiračio plėtimas.“
Ne kartą intelektualiuose televizijos žaidimuose dalyvavęs Vytaras tikina, kad, nors prie filmavimo kamerų priprantama, įtampa vis tiek išlieka didelė: „Dėl jos galimi mąstymo paradoksai. Pavyzdžiui, kai į paprastą klausimą ieškai pernelyg sudėtingo atsakymo. Tai ir glumina, ir slegia. Ar norėčiau atsidurti prie žaidimo stalo pats? Turbūt nėra tokio žiūrovo, kuris nenorėtų būti žinovu.“
„Kas? Kur? Kada?“ ketvirtadieniais 19.40 val. tik per TV3!