Europos taurės turnyre startavo atkrintamosios varžybos, o čia buvo sužaistos ir pirmosios aštuntfinalio rungtynės.

Jose Slobožanskės „Prometey“ komanda Rygoje 87:79 (28:20, 20:20, 21:16, 18:23) nukovė Hamburgo „Towers“ krepšininkams ir žengė į ketvirtfinalį.

Kitame etape Ukrainos ekipa susikaus su Patrų „Promitheas“ ir Breso Burgo JL poros nugalėtoju.

Slobožanskės klubas sėkmingiau pradėjo rungtynes ir dar pirmajame kėlinyje atitrūko (28:16).

Bėgant laikui, skirtumas tik augo ir antrajame ketvirtyje pasiekė 15 taškų ribą (41:26).

Prieš lemiamą ketvirtį jis išaugo iki 16-os (69:53). Vis dėlto, Hamburgo krepšininkai kilo į šturmą ir ketvirtajame kėlinyje priartėjo iki minimumo (69:68). Svarbiu metu oponentai netylėjo ir smeigė tritaškį, o vėliau dar pridėjo atkarpą 5-0, po kurios vėl nutolo (80:71).

Po tokio smūgio vokiečiai jau neatsitiesė ir pralaimėjo rungtynes bei baigė pasirodymą turnyre – 87:79.

Nugalėtojams 21 tašką pelnė Illia Sydorovas (4/6 trit.), 15 pridėjo DJ Stephensas (9 atk. kam.), po 14 pasižymėjo Gianas Clavellas (7 rez. perd., 6 kld., 9 išpr. praž.) ir Andrejus Balvinas (7 atk. kam.).

Varžovų gretose išsiskyrė Harrisonas Cleary ir Yoeli Childsas (12 atk. kam.) su 19 taškų, 14 įmetė Ziga Samaras (7 atk. kam., 5 rez. perd.), 10 – Lukaso Meisnerio sąskaitoje.