Antradienį tęsėsi UEFA Čempionų lygos kovos. Antrojo turo pradžioje pergales iškovojo favoritai, o įvarčių tikrai netrūko.

Londono „Arsenal“ klubas namuose 2:0 nugalėjo Paryžiaus „Saint-Germain“ atstovus.

Prancūzams tai buvo pirmasis pralaimėjimas šiame sezone. Šiose rungtynėse pergalingą pranašumą „Arsenal“ susikūrė pirmajame kėlinyje.

Po puikaus Leandro Trossardo perdavimo galva tiksliai atakavo Kai`us Havertzas. Vėliau Bukayo Saka baudos smūgiu užsuko kamuolį link vartų, o net ir nieko neprilietęs kamuolys suspurdėjo vartų tinkle.

Po dviejų turų „Arsenal“ savo sąskaitoje turi 4 taškus, PSG sąskaitoje – 3 taškai.

Tuo tarpu „Man City“ iškovojo įspūdingą pergalę, kai 4:0 sutriuškino Bratislavos „Slovan“ komandą. „Manchester City“ visiškai dominavo pirmajame kėlinyje ir vos po 15 minučių jau turėjo dviejų įvarčių pranašumą.

Į priekį savo komandą išvedė Ilkay`us Gundoganas, kuris atliko smūgį iš baudos aikštelės prieigų, o kamuolys po rikošeto suspurdėjo vartų tinkle.

Netrukus įvarčiu jau džiaugėsi Philas Fodenas. Jis gudriu smūgiu į vartų kampą išnaudojo savo progą gavus kamuolį baudos aikštelėje.

Sužaidus beveik valandą žiūrovai išvydo ir Erlingo Haalando įvartį. Puikus Rico Lewiso perdavimas leido jam pabėgti vienam prieš vartininką ir šį apžaidęs jis lengvai pasiuntė kamuolį į vartus.

74-ąją minutę įsimintiną akimirką išgyveno Jamesas McAtee. 21-erių metų žaidėjas pelnė savo pirmąjį įvartį atstovaujant „Manchester City“ komandai.

Po dviejų turų „Manchester City“ savo gretose turi 4 taškus, „Slovan“ vis dar neturi nė taško.

Triuškiamą pirmąją pergalę turnyre šventė ir „Barcelona“, kuri namuose 5:0 įveikė „Young Boys“.

Dar įspūdingesnis rezultatas užfiksuotas Dortmunde, kur vietos„ Borussia“ net 7:1 sutraiškė Glazgo „Celtic“ ekipą.

Įdomu, kad per pirmąsias dešimt minučių komandos apsikeitė įvarčiais, bet tada šeimininkai surengė tikrą šou pirmojo kėlinio pabaigoje.

Tris įvarčius pelnė Karimas Adeyemi, įvartį įmušė Serhou Guirassy ir vokiečiai jau pirmavo 5:1. Po pertraukos jie pelnė dar du įvarčius ir įtvirtino varžovų sutriuškinimą.