Panevėžio „Lietkabelis“ (9/6) įsirašė devintąją pergalę Europos taurėje ir priartėjo prie svarbaus laimėjimo – namų pranašumo atkrintamosiose varžybose.

Nenado Čanako auklėtiniai išvykoje 87:72 (23:8, 29:27, 13:15, 22:22)  įveikė Hamburgo „Towers“ (8/7) klubą iš Vokietijos.

„Lietkabelis“ šiame mače realizavo 10/22 tritaškių (45,5 proc.).

Paskutinėse reguliaraus sezono rungtynėse „Lietkabelis“ trečiadienį išvykoje žais su Paryžiaus „Metropolitans 92“ (10/5) – pergalės atveju panevėžiečiai užims trečią vietą A grupėje.

„Lietkabelis“ užtikrintai pradėjo rungtynes ir jau pirmojo kėlinio metu susikrovė dviženklį pranašumą.

Šeimininkai antrojo kėlinio pradžioje bandė spurtuoti ir vytis panevėžiečius – skirtumą sumažino iki 21:27, bet tada Panagiotis Kalaitzakis ir Vytenis Likpkevičius smeigė po du tritaškius ir „Lietkabelis“ ėmė triuškinti varžovus 45:25.

Po pertraukos „Towers“ sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 9 taškų, bet daugiau baimės „Lietkabeliui“ neįvarė – dviženklį pranašumą iš karto atstatė Gedimino Oreliko tikslus tolimas metimas.

Mačą įpusėjus ketvirtam kėliniui galutinai uždaė dar du „Lietkabelio“ tritaškiai – juos realizavo V. Lipkevičius ir Kristupas Žemaitis.

Pirmą mačą Panevėžyje „Lietkabelis“ buvo pralaimėjęs 96:100.

„Lietkabelio“ gretose po traumos į aikštę grįžo Nikola Radiševičius – pagrindinis ekipos įžaidėjas per 14 minučių pelnė 4 taškus ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Lietkabelis“: G. Orelikas ir V. Lipkevičius po 16, K. Berzinis ir P. Kalaitzakis po 12, Dž. Gagičius ir K. Žemaitis po 11.

„Towers“: T. Bluiettas 19, J. Brownas 17, M. Kotsaras 16.