Triuškinantį pralaimėjimą VTB Vieningosios lygos aštuntfinalyje patyrė Kauno „Žalgiris“, svečiuose 44:72 (15:12, 8:20, 14:22, 7:18) priverstas pripažinti Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ krepšininkų pranašumą.

Seriją iki dviejų pergalių abi komandos pratęs Kaune balandžio 10 dieną. Jeigu reikės, trečiosios rungtynės taip pat vyks „Žalgirio“ arenoje balandžio 11 dieną.

Krepšį pirmasis dvitaškiu „atrišo“ M.Kalnietis, o 7:0 spurtavę žalgiriečiai po 5 minučių pirmavo 9:2. T.Delininkaičiui pataikius antrąjį tritaškį pranašumas buvo jau 10 taškų (12:2). Besibaigiant pirmajam kėliniui rusai sumažino skirtumą iki trijų - 15:12.

Antrajame ketvirtyje A.Traore pelnius dvitaškį iš po krepšio „Lokomotiv-Kuban“ išsiveržė į priekį (19:20). M.Kuzminskas dėjimu netrukus sugrąžino svečiams iniciatyvą (21:20). Rusams spurtavus 8:2 žalgiriečių atsilikimas išaugo iki penkių (23:28). Prieš didžiąją pertrauką šeimininkai buvo priekyje 9 taškais - 32:23.

Po pertraukos J.Massey pataikius tritaškį „Žalgirio“ deficitas išaugo iki 14 taškų (23:37). Kelių iki šeimininkų krepšio nerandantiems žalgiriečiams padėtį dar labiau sukomplikavo K.Riversas, o jam pataikius dar vieną tritaškį likus žaisti 10 minučių Kauno klubas atsiliko 17 taškų - 37:54.

M.Grigorijevas paskutinio ketvirčio pradžioje padidino savo komandos persvarą iki 21 taško (37:58). „Žalgiriui“ beviltiškai svaidant pro šalį pasivyti varžovus tapo ne tik neįmanoma, tačiau varžovų pranašumas išaugo dar labiau (41:66). Rungtynes lengvai rezultatu 44:72 laimėjo „Lokomotiv-Kuban“ ekipa.

„Lokomotiv-Kuban“: K.Riversas 21 (6/6 dvit., 3/5 trit., 9 atk. kam.), A.Traore 13 (6 atk. kam.), J.Massey 9 (6 atk. kam.), V.Ilievskis 7.

„Žalgiris“: D.Šalenga, R.Javtokas ir T.Delininkaitis po 7, M.Kalnietis 6 (5 atk. kam.).