Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
badui ir vagiam
autoriui. Teigiate;"Priespaudos tų, kurie sudarę nešvarius sandorius su nešvariais politikais visais įmanomais būdais ir toliau bet kokia kaina siekia pelnytis iš varganų žmonių." Klausiu - tai vis tik kas sudarė sutartį, nes to nežinant kalbėti apie priespaudą tiesiog nedora.
kad tai melas reikia paneigti ,kad nurodytose adresuose tikrai nešildoma
kas visa veikla - populistiniai Matuleviciaus straipsniai
gal nereikia skleisti dezinformaciją?
Ukmergės rajono šilumos tiekėja „Miesto energija“ atmeta rajono savivaldybės vadovų kaltinimus dėl neatlikto miesto šilumos trasų remonto. Trasų remontas Ukmergės J. Basanavičiaus ir Maironio gatvėse buvo sustabdytas savivaldybei birželio pradžioje pradėjus šilumos ūkio turto perėmimą. Nuo tada „Miesto energija“ neturėjo galimybės atlikti jokių veiksmų šilumos trasose ir katilinėse, todėl atsakomybė už gyventojų nepatogumus ir grėsmę vaikų sveikatai tenka savivaldybei, kuri remonto darbus atnaujino tiktai prispaudus šalčiams.
Po katilinių perėmimo „Miesto energija" keletą kartų oficialiai kreipėsi į savivaldybę su siūlymu skubiai baigti darbus, užtikrinti patikimą paslaugų tiekimą ir pasirengimą šildymo sezonui, tačiau savivaldybės vadovų atsakymų ar lauktų veiksmų nesulaukė.
„Savivaldybės mėginimas kaltę dėl šaldomų vaikų suversti „Miesto energija" rodo tik tai, kad savivaldybės vadovai yra prasti šilumos ūkio šeimininkai ir „rūpintis" gyventojais moka tiktai sakydami kalbas mitinguose. Laiko pasirengti šaltajam sezonui savivaldybė turėjo nuo pat vasaros pradžios, kai pradėjo užiminėti katilines. Deja, šia problema susirūpinta tiktai sulaukus šalčių", - sakė „Miesto energijos" generalinis direktorius Artūras Stravinskas.

Pasak jo, „Miesto energija" prie šilumos trasų nėra prileidžiama nuo birželio mėnesio, kai Ukmergės apylinkės teismas pritaikė laikinąsias apsaugos priemones ir savivaldybė pradėjo turto perėmimą. „Ne pirmą kartą savivaldybė meta kaltinimus „Miesto energijai" mėgindama nuslėpti savo klaidas ir ūkinę nekompetenciją. Po kiekvieno tokio atvejo vis labiau aiškėja, kad gyventojų interesais savivaldybės vadovai labiau rūpinasi žodžiais, o darbų dirbti nemoka", - sakė A. Stravinskas.
„Miesto energija" primena, kad pastarosiomis savaitėmis Ukmergės rajono meras A. Kopūstas ir kiti vadovai ne kartą viešai skelbė, kad paslaugų tiekimas gyventojams yra atkurtas. Tokį patikinimą gavo ir Vyriausybės Krizių valdymo komitetas. Informacija apie namus, kurių karštas vanduo dar nepasiekė, yra nutylima, o patys gyventojai ir įstaigos iš savivaldybės negauna informacijos apie paslaugų tiekimo atnaujinimo terminus.
„Miesto energijos" duomenimis, šiuo metu karštas vanduo ir šiluma nėra tiekiami 24 namams. Pilnas paslaugų negaunančių gyvenamųjų namų adresų sąrašas yra - J. Basanavičiaus g.4, 6A, 8, 11, Bažnyčios g. 3, Biliūno g. 5, Kudirkos g. 3, 8, 10, Kudirkos skg. 17, 19, 21, 23, 25, Maironio g. 7, 9, 46, 48, 2A, 29A, Vaižganto g. 17, 55, Vytauto g. 35, 61.
Šiuose namuose yra 769 butai ir gyvena apie 1,5 tūkst. gyventojų. Taip pat paslaugų negauna 7 įstaigos: vaikų lopšelis darželis "Žiogelis", A. Smetonos gimnazija, J. Basanavičiaus gimnazija, Ukmergės specialioji mokykla, Ukmergės socialinių paslaugų centras, V. Šlaito viešoji biblioteka ir Ukmergės darbo birža.
Pasak A. Stravinsko, taip pat įdomu, kad skubotus šilumos trasų remonto darbus Ukmergės rajono savivaldybė vykdo neatlikusi viešųjų pirkimų procedūrų. Neseniai paskelbtoje Viešųjų pirkimų tarnybos patikrinimo ataskaitoje nurodoma, jog savivaldybė skelbdama viešuosius pirkimus, didžiąją jų dalį 2009-2010 įgyvendino pažeisdama teisės aktų reikalavimus - neužtikrino lygiateisiškumo ir skaidrumo principų bei racionalaus tam skirtų lėšų naudojimo.
Laimėjusi 2000 m. savivaldybės skelbtą konkursą, „Miesto energija" renovavo ir modernizavo Ukmergės rajono šilumos ūkį. Dalį bendrovės investicijų sudarė Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko paskolos lėšos, skirtos Lietuvos centralizuoto šilumos tiekimo sistemos modernizavimui ir efektyvumo didinimui. Nuomos sutarčiai pasibaigus 2015 m., visas bendrovei išnuomotas ir jos sukurtas turtas būtų perduotas savivaldybei už vieną litą.
visom išsakytom mintim
netingime ir judinamės visi prie Kubiliaus
verta palaikyti TAF jie gerai veikia
Dabar jau ryškėja kodėl Lietuvoje atsioranda savi teismai. Lietuvos teisėsauga išsigimė ,neginamas viešasis interesas,tarnaujama monopolistams . Įdomu ką netrukus pasakys D. Valys Prezidentei?
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų