Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Iš Sekmoko nieko daugiau tikėtis ir negalima buvo ...
O gal geriau taip - bus palikta ta pati elektros kaina (kuri nedides neatsijungiant nuo skirstomųjų tinklų stambiesiems vartotojams), žmogeliai turės daugiau pinigėlių, kuriuos galės išleisti prekėms ir paslaugoms, o tuomet ir gamintojai turės daugiau pajamų. O jei bus leista atsijungti stambiesiems ir mažės jų savikaina, kas tau pasakė, kad darbuotojai gaus daugiau pinigėlių? Panašu, kad jie gaus tiek pat, o tik didės stambiųjų gamintojų pelnai, didės elektros kaina ir žmoneliai to pasėkoje turės mažiau pinigėlių.

Taigi, nereikia suteikti altruistiškų savybių tiems, kurie jų turėti net nepretenduoja. Jie dirba dėl pelno. Jie ir kelia triukšmą dėl pelno, o ne kad darbuotojai turėtų daugiau pinigėlių.
Jei pramonininkai laimės ginčą prieš tiekėjus, mažės gaminamos produkcijos savikaina, tai padidins jų gaminamų prekių konkurencingumą, padės išlaikyti (ar net sukurti papildomas) darbo vietas. Darbuotojai gaus pinigėlių ir susimokės už elektros energiją, net jei ji pabrangs keliais centais. Taip turi būti jei elektros tiekėjai mūms reikalingi tam, kad pagerintų mūsų gyvenimo kokybę.
Palikim viską taip kaip yra dabar ir galėsim didžiuotis, kad gyvenam tik tam kad elektros operatoriai turėtų stabilius viršpelnius nesamos rinkos sąlygomis.
Visiška demoralizacija RST: jie net nekalti, tas įstatymas ko gero, turi daugiau tokių niekinančių vartotojus nuostatų. Reikėtu skubiai viską peržiūrėti nuougniau.
Kiek kainuoja 1kWh perdavimas skirstymo tinklais Lietuvoje ir Europoje? Kokios galios vartotojas ar keli vartotojai kartu turi atsijungti, kad si kaina pasikeistu bent 5%? Kiek sumazes sumine 1kWh kaina atsijungusiems vartotojams ir kaip tai sustiprins ju konkurencines pozicijas tarptautinese rinkose? Ir svarbiausias klausimas: kas Lietuvoje valdo skirstomuosius tinklus? Keik sis valdytojas remia partijas?
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų