Daugybę keliautojų visoje Europoje šiandien vėl apėmė neviltis: Frankfurto oro uostas atšaukė 300 skrydžių, o Londono „Hitrou“ neleido nusileisti nė vienam lėktuvui.
Iš viso Frankfurto oro uoste buvo atšaukti 302 iš 1317 skrydžių. Vokietijos viduje keliaujančius žmones oro linijų atstovai paprašė naudotis traukiniais, kurie, tiesa, dėl apsnigtų bėgių irgi vėluoja.
Tuo tarpu Londono „Hitrou“ oro uoste buvo atšaukti visi lėktuvų nusileidimai, o išskristi leista tik keliems. Streikavo ir Getviko bei Stanstedo oro uostai.
Dėl tokios liūdnos statistikos „Hitrou“ užsienio spaudoje buvo pramintas „trečiųjų šalių oro uostu“. Visi pasipiktinę lygino jį su Stokholmo oro uostu, kuriame dėl sniego nebuvo atšauktas nė vienas skrydis (išskyrus, žinoma, į Didžiąją Britaniją). Kaip bebūtų, tikimasi, jog šis oro uostas pilnu pajėgumu veiks jau pirmadienį.
„Siaubinga. Nejaugi jie neturi pakankamai priemonių atsikasti? Atšaukdamas skrydžius „Hitrou“ kuria domino efektą, nes lėktuvai turėję būti vietoje „x“ ten nepasirodo ir toliau kelia skrydžių suirutę“, - susiklosčiusią situaciją komentavo vienas ekspertas.
Tarptautinio Vilniaus oro uosto švieslentėje taip pat buvo galima matyti atšauktų ar vėluojančių skrydžių.
Dalis skrydžių buvo atšaukta ir iš Kauno oro uosto. Pranešama, jog „Ryanair“ atšaukė du turėjusius vykti skrydžius iš Londono Stanstedo ir Lutono oro uostų - Kaune lėktuvai turėjo leistis 11.35 val. ir 12.30 val., bei du skrydžius iš Kauno į Londoną - 12 val. į Stanstedo ir 12.55 val. į Lutono oro uostus.
Nuo sniego nukentėjo ir Nyderlandų, Belgijos ir Prancūzijos oro uostai. Briuselyje, kaip pranešama, tranzitiniai, vizų neturėję trečiųjų šalių piliečiai (iš Kinijos, Pietų Korėjos, JAV), naktį buvo priversti praleisti tiesiog oro uoste.