Skirtingų kartų kraujo gijomis, protėvių chromosomų uodegėlėmis, tėvų auklėjimo įtakos atspalviais nuspalvintas žurnalo IEVA kovo mėnesio numeris. Šį kartą jis skirtas dinastijoms – šeimoms, kurios sugebėjo išlaikyti vieną liniją, kokia ji bebūtų.
Ištisos kartos, gyvenančios su muzika, teisininkų, aktorių dinastijos...Gražios šeimos, einančios tuo pačiu keliu.
Kaip visuomet IEVA brandi ir įdomi asmenybėmis. Žmonės, kurie gyvena šalia mūsų stebindami savo pasiekimais, jų sėkmės receptai, žurnalistų plunksnos užfiksuotos jų mintys bei šiek tiek pravertos durys į jų vidinį pasaulį.
Straipsnyje „Muzikos genas“ - žurnalistės Jolitos Zykutės interviu su Kauno muzikinio teatro vyriausiuoju dirigentu Juliumi Geniušu. Paklausę jo pasakojimo apie savo šeimą įsitikinsite, kad egzistuoja toks dalykas kaip muzikos genas – jis šioje bene grasiausioje Lietuvos muzikų dinastijoje keliauja karta iš kartos.
Žurnalistės Eglės Zubkauskaitės interviu su garsiu amerikiečių tenoru Andrew Richardsu pasakoja apie šio vyro gyvenimą scenoje ir už jos ribų bei jo netikėtus nuotykius Lietuvoje. Balsas gali užburti, pavergti, nusivesti tolyn...Nuskraidinti į skirtingas pasaulio šalis, jaudinamais virpesiais lydėti gyvenimo keliu. Tik tai turi būti išskirtinis balsas. Toks, kokiu likimas padovanojo Andrew.
„Kaip išaugi iš šliaužtinukų, taip išaugi iš tėvų šešėlio“, - sako garsių Lietuvos aktorių Lilijos Mulevičiūtės – Tomkienės ir Vytauto Tokaus dukra Dovilė Tomkutė-Veleckienė. Pasirinkusi ne aktorės, o grafikės ir parodų rengėjos profesiją ji savo laimėjimais jau įrodė aplinkiniams esanti ne tik „Tado Blindos dukra“. Vis dėlto įdėmesnė akis pastebės, kad obuolys nuo obels toli nerieda – artistiškumo Dovilei netrūksta. Interviu su ja skaitykite straipsnyje „Tado Blindos moterys“.
Žurnalistės Audros Maksvytienės straipsnis „Pirmiausia – žmogus“ – apie Vilniaus teisininkų Rutkauskų šeimyną, kurią drąsiai galima vadinti teisininkų dinastija, sėkmingai laužančia stereotipus ir žiūrinčia į pasaulį širdimi.
Įdomus ir šmaikštus žurnalistės Giedrės Mikaliūnaitės straipsnis „Miunhauzeno pasakos“ – apie išskirtinai vyrišką atributą – ūsus. Mados keičiasi. Vienos greitai, kitos užsilieka šimtmečius. Visos jos turi keistenybių. O tos keistenybės – vienos tampa mados viršūne, kitos lieka nesuprastos ir greitai užgęsta. Be abejo, ūsai yra viena keistenybių ir, moterų akimis, viena beprasmiškiausių mados išraiškų, negana to, viena iš sudėtingiausių suvaldyti...
„Jei bajorai nebūtų vien simboliai, o sėstų ant žirgų, mūsų Lietuvoje neklestėtų šarikovų mentalitetas. Ir „Bajorų“ degtinė čia nepadės.“ – tokia smagia nata pradeda savo straipsnį „Mėlynas kraujas“ žurnalistė Loreta Glebavičiūtė. Nuotaikingas ir aštrus, persunktas gera humoro doze straipsnis patvirtina faktą: riškis kaklaraištį kiek nori – jei esi nuo žagrės, iš kišenių vis tiek jos rankenos kyšo...
Bet tai dar ne viskas. Grakščios ir spalvingos fotosesijos, pasaulio podiumų naujienos, mados mugės, grožio paslaptys, naujausi kosmetikos kompanijų produktai, 2010 – ųjų pavasario makiažo tendencijos ir daug kitų įdomių ir svarbių aktualijų rasite IEVOJE. Ji, kaip visada – stilinga, rafinuota, elegantiška ir šiek tiek atitrūkusi nuo kasdienybės. Kaip brandi moteris, vertinanti tik tai, kas tikra.
"Ievos" kovo mėnesio žurnalas