• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dalis gavusiųjų kompensacijų už nuvertėjusius rublinius indėlius, arba vadinamųjų "naftos" litų (apie 1 mlrd. litų indėlininkams sumokėta iš lėšų, gautų už "Mažeikių naftos" akcijas) jau rado, kur juos panaudoti.

REKLAMA
REKLAMA

Rublinius indėlius gyventojams išmokančio "Hansabanko" skyrių tinklų departamento direktorė Odeta Cičkauskaitė sakė, kad iš 452 tūkst. indėlininkų pinigai pervesti 375 tūkstančiams, rašo "Lietuvos rytas".

REKLAMA

Per antrąją savaitę po indėlių pervedimo į gyventojų sąskaitas į banką kreipėsi 5,5 proc. indėlius atgavusių žmonių. Daugiau negu 20 proc. atėjusiųjų pasirinko investicinius ir taupymo indėlius, o 4 proc. - išsigrynino.

"Tendencija tokia, kad žmonės ne pravalgo pinigus, o taupo, investuoja, prideda prie jau turimo portfelio", - sakė 0.Cičkauskaitė.

REKLAMA
REKLAMA

Prekybininkai tvirtina jau pajutę, kad rubliniai indėliai plūstelėjo į parduotuves.

Prekybos tinklo "Iki" vadovas Aidas Mackevičius sakė, kad sunku apskaičiuoti, kiek rublinių indėlių įplaukė į prekybos apyvartą, bet šiais metais prekybos tinklo "Iki" apyvarta didėja sparčiau negu pernai, todėl greičiausiai prie to prisidėjo ir žmonių atgautos lėšos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

"Palyginti su praėjusiais metais, per pirmuosius šių metų mėnesius prekybos tinkle "Topo centras" prekyba apskritai gerokai pagyvėjo. Todėl ypač didelio rublinių indėlių grąžinimo efekto nepajutome;", - sakė buitine technika prekiaujančio "Topo centro" vadovas Česlovas Steigvila.

REKLAMA

"Snoro" bankas paskelbė mokantis 6 proc. metinių palūkanų, kai kituose bankuose jos siekia 4,1 ar 4,25 procento.

"Snoro" Rinkodaros ir pardavimų departamento vadovė Neringa Ivanauskienė aiškino, kad indėlių rinkoje aktyvumas jaučiamas visada, o šiuo metu indėlininkų srautas dar padidėjo. Tačiau kalbėti apie konkrečius skaičius bankininkė kol kas nenorėjo.

SEB Vilniaus banko skaičiavimais, šiais metais trečiosios grupės indėlininkams atkurta vidutiniškai po 2275 litus, o ketvirtosios - po 2122 litus.

 

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų