Savaitgalį Kauno mariose vykusį dešimtojo RS-280 jachtų klasės buriavimo čempionato ketvirtąjį etapą laimėjo kapitono Raimondo Šiugždinio vadovaujama jachta "Arabela".

Keturiuose iš penkių plaukimų "Arabela" finišavo antra, o vieną kartą - pirma ir surinko 9 baudos taškus.

Antrąją vietą užėmė čempionės titulą ginanti "Raganosio" įgula, vadovaujama kapitono Saulio Pajarsko (13 b. tšk.), o trečiąją - Tauro Rymonio vadovaujama jachta "Levante" (15 b. tšk.).

Bendrojoje įskaitoje po keturių etapų tebepirmauja 26 baudos taškų surinkęs "Raganosis". Antrąją vietą užima "Arabela" (33 b. tšk.), o trečiąją - "Levante" (44 b. tšk.).

Šių metų čempionate varžosi devynios profesionalių buriuotojų įgulos. Komandos varžysis aštuoniuose etapuose.

Penktasis čempionato etapas vyks liepos 23-25 dienomis Kuršių mariose. Etapą, kuris kartu bus ir tradicinės RS-280 taurės varžybos, sudarys net 9 plaukimai.