Rokas Jokubaitis sužaidė savo geriausias rungtynes „Barcelona“ gretose ir su komanda šventė pergalę Ispanijos lygoje.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai svečiuose 84:68 (18:16, 23:17, 23:12, 20:23) susitvarkė su Bilbao „RETAbet“.

R.Jokubaitis per 20 minučių pelnė 22 taškus (6/6 dvit., 2/4 trit., 4/6 baud.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir išprovokavo 3 pražangas.

Jis buvo rezultatyviausias „Barcelona“ žaidėjas.

Jokubaičio žaidimo epizodus žiūrėkite:

14 taškų prie pergalės pridėjo Nikola Mirotičius, 9 – Rolandas Šmitas.

Starto penkete Bilbao „RETAbet“ gretose rungtynes pradėjęs kitas lietuvis Regimantas Miniotas per 23 minutes sukrapštė 2 taškus (1/5 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo, du kartus prasižengė ir mačą baigė su minus 1 naudingumo balu.

Šiek tiek geriau pasirodė Gytis Masiulis, kuris per 28 minutes pelnė 5 taškus (0/2 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, 3 kartus pažeidė taisykles ir surinko 5 naudingumo balus.

Bilbao komandoje išsiskyrė 15 taškų pelnęs Angelis Delgado, 14 taškų pridėjo buvęs Vilniaus „Ryto“ legionierius Andrew Goudelockas (2/5 dvit., 3/6 trit., 1/1 baud., 4 atk. kam.).