Sėkmingai generalinėje repeticijoje prieš atvirųjų Prancūzijos teniso pirmenybių jaunių varžybas varžosi Ričardas Berankis, patekęs į ITF serijos jaunių teniso turnyro (43rd Astrid Bowl) Belgijoje dvejetų varžybų finalą.

Pakeliui į finalą poroje su Christopheriu Rungkatu žaidžiantis lietuvis antrajame rate nugalėjo dėl traumos pasitraukusius (pirmavo 1:0) belgus Thomasą Delmę ir Davidą Goffiną, ketvirtfinalyje po atkaklios kovos 6:3, 2:6, 6:2 įveikė portugalo Gastao Eliaso ir meksikiečio Cesaro Ramirezo duetą, o pusfinalyje 6:3, 6:2 nugalėjo moldavą Radu Albotą ir Hsieną-Yiną Pengą iš Taivano.

Finale R. Berankis ir Ch. Rungkatas susitiks su Rupeshu Roy`umi iš Indonezijos bei čiliečiu Ricardo Urzua-Rivera, kurie kitame pusfinalio susitikime 6:4, 6:3 įveikė brazilo Henrique`s Cunhos ir baltarusio Vladimiro Ignatiko porą.

Vienetų varžybų pirmajame rate R. Berankis buvo laisvas, o antrajame 3:6, 4:6 nusileido belgui Germainui Gigounonui.