„Konsultavau, pasikalbėjom apie gyvenimą, o svarbiausia – įteikiau naujausią istorijų žurnalo „Happy365“ numerį, kuriame, be išskirtinių pasakojimų, yra ir mano „Raudonasis puslapis“, – po susitikimų džiaugėsi gydytoja, viena iš žurnalo kūrėjų.
Dainininkės Katažina Zvonkuvienė ir Simona Nainė, stilistė Agnė Jagelavičiūtė, laidų vedėjos Indrė Stonkuvienė bei Indrė Kavaliauskaitė, muzikantai Igoris Kofas ir Arnoldas Lukošius, socialinių tinklų ekspertas Arijus Žakas, vienas populiariausių tinklaraštininkų šalyje Arvidas Bendorius, vadinamas Geležine lape, ir kiti – pirmieji Lietuvoje gavo iš lentynų greitai išgraibstomo išskirtinių istorijų žurnalo rudeninį numerį.
Depresija, melancholija, liūdesys? Kūrybinė komanda nutarė suteikti rudeniui kitą nuotaiką.
Linksma akcija su legendine ginekologe įrodė – ruduo toks pats tinkamas laikas meilei ir aistrai kaip pavasaris. „Tai permainų metas“, – įkvepiančiomis savo istorijomis skelbiame naujame žurnalo numeryje.
„Žvaigždes patikrinau ne tik ginekologiniais klausimais, bet ir įvertinau jų psichologinę būklę. Man labai svarbu, kad Lietuvos žmonės nedepresuotų, jaustųsi laimingi. Kiekvienam atskirai paaiškinau, ką reikia daryti, norint efektyviai pasikelti nuotaiką. Su žurnalu dovanojau ir po stiklainiuką „Happy365 Pills“ vaistukų – specialių žirnelių nuotaikai gerinti. Kiekvienai asmenybei po atskirą vartojimo receptą išrašiau, nes būklė ne visų vienoda. Man ypač ramu dėl Simonos Nainės, iš jos plūsta energija ir juokas, joks liūdesys šiai gražuolei negresia“, – konstatavo Vaiva Eringytė.
Nors nutraukė koncertinę veiklą, melancholiškas ruduo Katažinos Zvonkuvienės blogai neveikia. Jaukiuose namuose – mažylio laukimo nuotaikos. Erdvus beveik 100 m2 būstas pritaikytas šeimai, čia patogu ir jaukiai pietauti, ir vakaroti terasoje, besiliečiančioje su pušimis. Iki gimdymo likus vos dviem mėnesiams, būsima mama atrodo tiesiog žavingai. „Aš nieko nebijau ir pasitikiu medikais tarsi dievais“, – sako ji. Vaiva dar primena, kad neverta bijoti natūralaus gimdymo, o Katažina tam pritaria.
„Man šis ruduo ypatingas. Dabar, kai auga dukrytė Marija Barbora, supratau, kad sugebu per tris valandas padaryti viską, ką anksčiau vos įveikdavau per 8“, – sako televizijos laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė, nesunkiai derinanti motinystę su darbu. Jiedu su vyru Jogaila Morkūnu sukasi taip, kad mažylei nereiktų auklės, – viską sugeba nuveikti kartu!
Indrė Stonkuvienė su dukra Cecilija ginekologei Vaivai pažadėjo, kad kažkada, po kelerių metų, vėl bandys šaukti gandrus. „Bet po dviejų vaikų dar norėčiau atsigauti“, – juokiasi Indrė. Ši žinoma moteris dabar tokia sulieknėjusi, kad tiktų į manekenes. „Tai nuo darbo“, – šypsosi Indrė, laiminga, kad lošimų žaidimuose, kuriuos veda, jai leidžiama būti „indriška“. O tai turbūt reiškia – labai pasiutusia.
„Mūsų gyvenimo žuvys plaukioja visai šalia“, – skelbia užrašas ant rudeninio leidinio viršelio, sufleruojantis, kad laimės toli ieškoti nereikia. Kiekvienas turime išmokti ją atrasti labai paprastuose, kasdieniuose dalykuose.
Rudeniniame žurnalo numeryje spausdinama lietuvės Relindos Aleknaitės istorija apie santuoką su arabų šeichu, kuris moterį pavertė savo žaisliuku. Dovanojo jai dovanas už šimtus tūkstančių dolerių, bet už tai negailestingai talžydavo, net sulaužė šonkaulį. Moteris atvirai papasakojo, kaip kūrėsi gyvenimą iš naujo.
Dainininkė Justė Starinskaitė ir jos mylimasis krepšinio agentas Tadas Bulotas pirmą kartą atvirauja apie savo santykius. Tai romanas, vykstantis tarp Lietuvos pramogų verslo ir NBA krepšinio žvaigždžių, kurioms atstovauja dainininkės draugas.
Atvirame interviu atsiskleidė ir buvęs Ramygalos miestelio nusikaltėlis. Baigęs vos šešias klases vaikinas išvyko laimės ieškoti į Angliją. Ten tapo vergu vištų ūkyje, užsikrėtė blusomis. Gyvenimas ritosi dugnan, vyras su mylimąja galiausiai tapo benamiais. „Bet yra šviesa tunelio gale, viską įmanoma ištaisyti“, – sako istorijos herojus.
Viena žurnalo istorijų pasakoja apie itin retą ir egzotišką profesiją Lietuvoje – laidotuvių organizatorės. Šios srities profesionalė Sigita iš Panevėžio atskleidžia darbo ir asmeninio gyvenimo užkulisius.
Žurnalistas Orijus Gasanovas parengė interviu su košmarą išgyvenusiais ir Lietuvoje laimę radusiais pabėgėliais. Čečėnė Gubani už 10 tūkstančių eurų turėjo nusipirkti savo neįgalų vyrą iš kalėjimo. Reikėjo išgyventi košmarą, kad dabar būtų gerai.