• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Rankų žiedai suteikia išskirtinumo, rafinuotumo, o kartais – ir paprastumo. Jie primena mums brangius žmones, saugo nuo blogos akies ir įkvėpia pasitikėjimo. Psichologų teigimu, ypatingą reikšmę turi ne žiedo forma ar brangakmenio dydis, bet pirštas, ant kurio jį nešiojame, kadangi jis išduoda įvairias mūsų charakterio savybes. Kokias, sužinosite perskaitę.

REKLAMA
REKLAMA

Jei žiedas nešiojamas ant didžiojo piršto, akivaizdu, kad jo savininkui gyvenime itin rūpi grožis: papuošalas pabrėžia dailių rankų privalumus, o ilgiausias pirštas atkreipia aplinkinių dėmesį į žiedą. Papuošalas ant didžiojo piršto daug pasako ir apie meilę sau. O kuo didesnis žiedo brangakmenis, tuo daugiau prašoma aplinkinių dėmesio.

REKLAMA

Valdžios troškimas išreiškiamas žiedu ant smiliaus. Jeigu jis papuoštas brangakmeniu, vadinasi, jo savininkas pasižymi itin stipriu charakteriu, išdidumu ir valdžios troškimu. Užmautas ant dešinės rankos smiliaus, papuošalas byloja apie išskirtinį įžvalgumą, ant kairės – apie didybės maniją ir polinkį į isteriją.

REKLAMA
REKLAMA

Ne paslaptis, kad žiedus ant šio piršto itin mėgo didieji valdovai ir karvedžiai: Gajus Julijus Cezaris, Ivanas Rūstusis, kardinolas Rišeljė ir Henrikas VIII. Pastarasis visuose portretuose puikuojasi žiedais ant abiejų rankų.

Mažiausiąjį pirštą žiedais paprastai puošia aktoriai, dailininkai ir dizaineriai. Todėl jei tenka bendrauti su žmogumi ne iš meno pasaulio, bet pasidabinusį žiedu ant trumpiausiojo rankos piršto, netrukus įsitikinsite, kad sutikote įdomią ir spalvingą asmenybę, turinčią savitą požiūrį į gyvenimą ir sugebančią išsilaisvinti iš tam tikrų rėmų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Žiedu ant nykščio, ypač jei ranka priklauso vyrui, reikalaujama išskirtinio aplinkinių dėmesio. Psichologų nuomone, toks žmogus gyvenime labiausiai rūpinasi savo seksualumu. Senovės graikai ir romėnai tikėjo, kad nykštys simbolizuoja stipriosios lyties organą, todėl savo vyrišką jėgą bandė apsaugoti geležiniu žiedu ant nykščio.

REKLAMA

Visi žino, jog žiedas ant bevardžio piršto atskleidžia jį nešiojančio asmens šeimyninę padėtį. Ne veltui senovės egiptiečiai tikėjo, kad šiame piršte slypi "meilės arterija", kuri gali nukeliauti tiesiai į širdį. Egiptiečiai ant šio piršto nešiojo žiedus, pagamintus iš įvairių metalų, stiklo ir keramikos. Žiedus iš geležies ir bronzos, kaip santuokos sutvirtinimo ženklą, vienas kitam dovanojo senovės romėnai. Auksiniai sutuoktuvių žiedai išpopuliarėjo tik  III-IV a.

REKLAMA

Žiedais puošiame ne tik rankų, bet ir kojų pirštus. Šis papuošalas ant kojų pirštų išduoda norą išsiskirti ir pernelyg aukštą savivertę. Toks žmogus visuomet stengiasi būti dėmesio centre ir  tikisi sulaukti daug pagyrų, nesvarbu, pelytos jos, ar ne.

Pabaigai – keli patarimai mėgstantiems puoštis žiedais:

– žiedai ovaliais ir ištįsusiais akmenukais optiškai pailgina rankų pirštus;

– masyvūs ir dideliais akmenimis puošti žiedai netinka mažo ūgio moterims, turinčioms smulkius ir trumpus rankų pirštus;

– siauri ir kuklūs žiedai labiau tinka jaunoms merginoms;

– nešioti po kelis žiedus ant to paties piršto – blogas tonas;

– masyviais ir itin brangiais žiedais netinka puoštis dienos metu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų