• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Visiškai nepasitikiu savo draugu. Tarp mūsų nemažas amžiaus skirtumas, tačiau dėl to bėdų lyg ir nematome. Jis visada toks šaltas, mažai dėmesio rodo. Kartais būna, kad užplūsta dėmesio banga, bet retai.

REKLAMA
REKLAMA

Beje, aš juo labai nepasitikiu. Negaliu nusiraminti, jei kažkur su draugais išeina. Jam patinka linksmybės, draugai, jis yra aktyvus žmogus. Labai labai nepasitikiu juo ir nežinau kodėl. Šiaip nebuvo niekada pagrindo juo nepasitikėti. Man atrodo, kad jis visada žiūri į kitas. Žodžiu, net sekimo įrangą į jo telefoną galvoju įtaisyti. Nežinau, ką daryti…

REKLAMA

Atsako psichoterapeutė Birutė Didžiokaitė

Trumpai apibūdinote savo santykių problemas: jaučiatės nepatenkinta, kad draugas skiria per mažai dėmesio, nepasitikite juo, pavyduliaujate. Atrodo, kad dabartiniai santykiai nelabai jūsų tenkina. Galbūt jūs įsivaizduojate, kad dėmesį, kurio jums taip trūksta, draugas atiduoda kitoms. Taip ir gimsta pavydas… Pavydas yra labai destruktyvus jausmas, jis labai griauna santykius, todėl būtų svarbu jį gerai suprasti. Ar tai yra tik šiems jūsų santykiams būdinga ypatybė, ar ir anksčiau būdavote įtari.Turbūt galėtumėte prisiminti ir palyginti, kaip jautėtės kituose santykiuose, ar taip pat būdavote pavydi.

REKLAMA
REKLAMA

Jeigu pavyduliavimas yra daugiau jūsų pačios savybė ir visuose santykiuose jūs jaučiatės nesaugiai, per daug bijote būti išduota, patarčiau kreiptis į profesionalus ir spręsti šias problemas psichoterapijoje. Jeigu tai daugiau jūsų dabartinių santykių problema, patarčiau visgi pabandyti įvardyti, kas skatina tą pavydo jausmą, ir pasikalbėti apie tai su draugu.

Pasiklausymo įranga telefone tikrai nepadės išspręsti šios santykių problemos, nebent norėtumėte, apskritai tuos santykius nutraukti.

Linkiu sėkmės.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų