Penkioliktą pergalę devynioliktose Lenkijos vyrų krepšinio pirmenybių reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo bei vienvaldžiu trylikos komandų turnyro lyderiu tapo Tomo Pačėso treniruojamas čempionas Sopoto "Prokom Trefl" klubas su trimis lietuviais, sekmadienį namuose 79:60 (7:12, 23:8, 20:25, 29:15) sutriuškinęs dešimtojoje pozicijoje esančius Starogardo "Polpharma" (6 pergalės ir 14 pralaimėjimų) krepšininkus.

Simonas Serapinas nugalėtojams pelnė 15 taškų, per 17 su puse minutės pataikęs 3 tritaškius iš 6 bei visus tris dvitaškius. Be to, jis atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo bei surinko 4 pražangas.

Donato Slaninos sąskaitoje - 10 (tritaškiai 2/6, dvitaškiai 2/3) taškų, 2 sugriebti kamuoliai, 7 perdavimai, 3 klaidos bei 2 pražangos (31 min. 08 sek.).

Tomas Masiulis per 12 su puse žaidimo minutės prametė abu dvitaškius, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą bei kartą suklydo.

23 taškus į svečių krepšį įmetė Jovo Stanojevičius.

Antrąją vietą pirmenybėse užimanti Tomo Gaidamavičiaus Vloclaveko "Anwil" (13/6) komanda sekmadienį išvykoje 97:100 (28:25, 15:21, 16:19, 38:35) pralaimėjo Kvidzyno "Bank BPS Basket" (7 vieta - 9/10) krepšininkams.

Lietuvis savo klubui pelnė 4 (tritaškiai 0/1, dvitaškiai 1/3, baudos 2/2) taškus, 3 kartus suklydo, atliko rezultatyvų perdavimą bei kartą prasižengė.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Sopoto "Prokom Trefl"      19 15  4  1567:1389  34
2. Vloclaveko "Anwil"         19 13  6  1482:1401  32
3. Vroclavo "ASCO Šląsk"      20 12  8  1518:1496  32
4. Zgoželeco "PGE Turow"      18 13  5  1401:1252  31
5. Svecio "Polpak S.A."       20 11  9  1488:1522  31
6. Ostruvo "Atlas Stal"       19 10  9  1521:1513  29
7. Kvidzyno "Bank BPS Basket" 19  9 10  1460:1443  28
8. Slupsko "Energa Czarni"    20  8 12  1424:1524  28