Lietuvos futbolo rinktinė nesėkme pradėjo kovas UEFA Tautų lygos C divizione. Edgaro Jankausko auklėtiniai penktadienio vakarą Marijampolėje minimaliai 0:1 (0:1) nusileido Kipro rinktinei.

53

Lietuvos rinktinė neblogai pradėjo rungtynes. Labiausiai Edgaro Jankausko auklėtiniai varžovams grasino baudos smūgiais.

Iš pradžių Armanas Kučys pavojingai smūgiavo galva, paskui ir Edvinas Girdvainis. Vis tik lietuviams pritrūko tikslumo ir smūgiai praskriedavo šalia vartų.

Kipro rinktine nieko pernelyg per pirmą pusvalandį nesusikūrė, bet, nepaisant to, viena jų ataka vėliau virto įvarčiu.

34-ąją minutę po lietuvių klaidos aikštės viduryje varžovai atsidūrė šalia mūsiškių vartą, o po gero komandos draugo perdavimo iš krašto įvartį iš arti pelnė puolėjas Ioannis Pittas.

Po pertraukos Lietuvos rinktinei nepavykdavo sukurti aštrių ir pavojingų momentų.

Sužaidus dešimt minučių lietuviai norėjo 11 m baudinio po situacijos Kipro rinktinės baudos aikštelėje. Visgi, po VAR greitos peržiūros, baudinys į kipriečių vartus nebuvo paskirtas.

O Kipro futbolininkai patys nieko irgi nesukurdavo, bet gynėsi sėkmingai.

Dar vienas diskutuotinas epizodas buvo užfiksuotas 81-ąją minutę. A. Kučys po kontakto griuvo baudos aikštelėje. Po pakartojimo atrodė, kad netgi labiau epizode vienas iš važovų sužaidė ranka.

Visgi, po trumpos VAR peržiūros šioje situacijoje nebuvo užfiksuota absoliučiai nieko.

Mačo pabaigoje tas pats A. Kučys vėl buvo arti įvarčio, bet puikiai epizode sužaidė Kipro vartininkas.

Galiausiai finalinis rungtynių teisėjo švilpukas paskelbė minimalią Kipro rinktinės pergalę.

Priminsime, kad rungtynės turėjo vykti Kaune, bet dėl itin prastos vejos būklės po praūžusių koncertų stadione nuspręsta, jog mačas turi būti perkeltas į kitą vietą. Tad rungtynėms buvo pasirinkta Marijampolė.

Kitas antrosios C diviziono gripės rungtynes lietuviai žais jau po trijų dienų. Pirmadienio vakarą Lietuvos rinktinė svečiuose susitiks su rumunais.

RUNGTYNIŲ EIGA:

Antras kėlinys:

90+5 min. Viskas. Deja, bet tenka pripažinti varžovų minimalų pranašumą.

89 min. Oj kokia gera proga, bet pukiai sužaidžia varžovų vartininkas.

79 min. Laiko vis mažiau, o situacija nesikeičia. Lietuviams jau dabar reikia kilti į lemiamą šturmą.

62 min. A.Kučys baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau pastarasis atsitrenkė į iš žaidėjų sudarytą sienelę.

58 min. Lietuviai norėjo 11 m baudinio po situacijos Kipro rinktinės baudos aikštelėje. Visgi, po VAR greitos peržiūros, baudinys į kipriečių vartus nėra skiriamas.

45 min. Prasideda antroji rungtynių dalis.

Pirmas kėlinys:

45+1 min. Pirmojo kėlinio pabaiga. Mačą lietuviai pradėjo gerai, bet praleido įvartį ir atsilieka 0:1.

34 min. Ech...deja lietuviai atsilieka. Kipro puolėjas Ioannis Pittas tiksliai uždarė gerą komandos draugo perdavimą iš krašto ir išvedė savo rinktinę į priekį 1:0.

20 min. Dar vienas pavojingas lietuvių smūgis galva, bet kamuolys vėl praskriejo šalia Kipro vartų.

18 min. Armandas Kučys po puikaus komandos draugo perdavimo smūgiuoja galva, bet kamuolys praskriejo šalia vartų.

10 min. Kol kas pavojingų smūgių rinktinės neatliko, o rezultatas toliau 0:0.

1 min. Rungtynės prasideda!

tiek buvo triukšmo dėl stadiono, ir kalbų apie „gėdą“ o gavosi kaip visada
Gal ne visi atkreipėte dėmesį, bet, manau, geriausiai rungtynių esmę nusakė komentatoriaus frazė po Lietuvos rinktinės žaidėjų keitimo : "Dabar žaidėjas turės