Tiesa, prieš pat pusfinalio plaukimą grubiai klydo ir žaidynių organizatoriai, kurie pristatydami mūsų šalies plaukimo žvaigždę klaidingai ją parodė greta neutralių atletų (AIN) emblemos. Po šia emblemba Paryžiaus žaidynėse leista varžytis Rusijos ir Baltarusijos sportininkams, kurie turėjo praeiti ne vieną TOK patikrą, siekiant užtikrinti, kad jie aktyviai neremia karo Ukrainoje ir nėra susiję su savo šalių ginkluotosiomis pajėgomis.
Pasirodo, šiame plaukime sumaišyta buvo ir kitų šalių vėliavos. Išeinant į plaukimą argentinietei Macarenai Ceballos už jos nugaros buvo parodyta Kinijos vėliava, o tą pastebėjusi sportininkė pastebimai sutriko.
France getting their own back on Argentina in the women’s 100m breaststroke semi final by giving them the China flag 😂🤣😂🤣 pic.twitter.com/fbgDuW1sLc
REKLAMA— Deanoooh 50 Shades of Ray (@deanoooh2020) July 28, 2024
Klaida galėjo įsivelti, nes R. Meilutytė plaukė antrajame takelyje, kuriame prieš tai plaukė baltarusė Alina Zmuška, todėl organizatoriai nespėjo pakeisti vėliavų.
Sekmadienį organizatoriai klydo ir olimpiniame krepšinio turnyre, kuomet buvo užleistas ne Pietų Sudano himnas, o greta esančios Sudano valstybės liaudiška giesmė, su kuria šalis kariavo pilietiniame kare.
Į finalą nepateko abi lietuvės
100 m krūtine rungtį R. Meilutytė pradėjo galingai ir po 50-ies metrų plaukė antra. Visgi galiausiai lietuvei pritrūko jėgų ir ji nukrito į 7 vietą bei nepateko į finalą (1 min. 6.89 sek.). Bendroje įskaitoje R. Meilutytė užėmė 11 vietą, o geriausias jos karjeros rezultatas šioje rungtyje yra 1 min. 4.35 sek.
Toje pačioje rungtyje tik kitame plaukime besivaržiusi Kotryna Teterevkova po 50-ies metrų buvo penkta, tačiau antroje distancijos dalyje ji buvo lėčiausia ir nukrito į 8 vietą.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!