Sekmadienį centrinėse Anglijos „Premier“ lygos XXVI turo rungtynėse „Liverpool“ futbolininkai išvykoje minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Londono „Chelsea“ vienuolikę.

Vienintelis mačo įvartis krito 69 minutę, kuomet neužtikrintai sužaidus šeimininkų gynėjui Branislavui Ivanovičiui ir vartininkui Petrui Čechui iš arti pasižymėjo puikią sportinę formą demonstruojantis Raulis Meirelesas.

Nors Carlo Ancelotti auklėtiniai susitikimą pradėjo trimis puolėjais, tarp kurių buvo ir naujokas Fernando Torresas, jiems sunkiai sekėsi rasti kelius varžovų vartų link.

To pačio negalima pasakyti apie 'raudonuosius', kurie galėjo įsiveržti į priekį jau pirmoje rungtynių dalyje, tačiau Maxi Rodriguezo smūgis vos iš kelių metrų skriejo virš vartų.

Iškovojusi tris taškus „Liverpool“ ekipa pakilo į šeštąją turnyrinės lentelės vietą, tuo tarpu „Chelsea“ klubas rikiuojasi ketvirtoje pozicijoje.

Londono „Chelsea“ strategas Carlo Ancelotti po pralaimėjimo „Liverpool“ klubui gynė komandos naujoką Fernando Torresą.

58 milijonus eurų atsiėjęs ispanas debiutavo sostinės ekipos gretose, tačiau rungtyniavo vangiai ir antrajame kėlinyje buvo pakeistas.

„Atlikau keitimą, nes po sunkios savaitės jam to reikėjo,- kalbėjo italas. - Fernando yra patyręs, turi pasitikėjimą savimi ir norėjo žaisti. Turime duoti jam laiko prisitaikyti, bet nemanau, jog tai truks ilgai.“

Nors „Chelsea“ vienuolikės atakų smaigalį sudarė įspūdingas trejetas - Torresas, Didier Drogba ir Nicolasas Anelka, šeimininkai praktiškai nesukūrė nei vienos progos pasižymėti.

„Problema ne tame, kad Torresas žaidė - jis atliko daug darbo aikštėje,- sakė Ancelotti. - Mums nepavyko rasti laisvų erdvių, nes “Liverpool„ puikiai gynėsi. Žaidėme per lėtai.“

Londono „West Ham“ - „Birmingham“ dvikova baigėsi svečių pergale 0-1.

Rezultatai:

Londono „Chelsea“ 0 - 1 „Liverpool“

69' [0 - 1] R. Meireles

Londono „West Ham“ 0 - 1 „Birmingham“

65' [0 - 1] N. Zigic