Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp Londono „Chelsea“ ir „Liverpool“ komandų baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0.

Mateo Kovačičius 6-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau varžovas sėkmingai blokavo kamuolį.

Kai Havertzas 12-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau vartininkas Alissonas meistriškai atrėmė kamuolį.

Reece‘as Jamesas 25-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinką, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.

M.Kovačičiaus 48-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

K.Havertzas 50-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo žaidimą ranka ir įvartis vėl įskaitytas nebuvo.

Mohamedas Salah 74-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

Joao Felixas 77-ąją minutę atliko smūgį pirmuoju lietimu, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir rezultatas nepakito.

Mykhailo Mudrykas 84-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Įdomūs faktai:

• „Chelsea“ nepavyko pelnyti įvarčio pirmajame kėlinyje paskutinių aštuonių rungtynių metu „Premier“ lygoje „Stamford Bridge“ stadione. Paskutinį kartą toks įvarčių badas tęsėsi nuo 1992 m. lapkričio iki 1993 m. kovo mėn.

• „Liverpool“ po 28 sužaistų rungtynių turi surinkęs 43 taškus ir rikiuojasi aštuntoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Chelsea“ su 39 taškais žengia vienuoliktas.

• „Chelsea“ šiose rungtynėse iš viso atliko 12 smūgių, kai tuo tarpu „Liverpool“ futbolininkai mažiau – 7.