Jei labai pasiseks, kas nors šį turtą grąžins ir viso to vargo pavyks išvengti, tačiau niekas nesitiki, jog, pavyzdžiui, dingusi rankinė bus atsiųsta paštu.
Hayley Minn (25), gyvenanti Londone, vieną vakarą, besilankydama baruose su draugais, kažkur pametė rankinę. Tačiau po 6 savaičių merginai savo rankinės reikėjo ateiti atsiimti į paštą, o jos viduje rado netikėtą ir net nejaukų raštelį.
Jame buvo rašoma:
Miela Hayley, kaip jums sekasi? Tikiuosi, jog viskas gerai. Noriu pranešti, jog radau jūsų brangią rankinę Liverpulio gatvės stotelėje. Tikriausiai netyčia ją išmetėte iš rankų ir pamiršote.
Kol kas viskas labai gražiai ir mandagiai aprašoma. Tačiau vėliau nuotaika pasikeitė:
Jūsų rankinę prasegiau, nes norėjau sužinoti jūsų adresą ir ją atgal grąžinti, tačiau joje radau keletą daiktų. Nesigėdinkite, kadangi man patinka žmonės, kurie saugosi.
(Jei nesupratote, kalba eina apie prezervatyvus)
Peržiūrėkite visus rankinėje esančius daiktus, o kai rankinė jau bus jūsų rankose, man apie tai praneškite el. paštu funny.st**@hotmail.com.
Toliau rankinės siuntėjas laiške žadėjo, jog nuo tos akimirkos, kai ją rado gatvėje nieko iš jos neėmė. Visa tai parašė tikėdamasis iš visos šios situacijos dar sulaukti ir pasimatymo.
Tačiau nuo čia laiškas tampa kiek keistesnis.
Noriu patarti, jog rūpintumėtės savimi ir savo daiktais, arba leiskite jais pasirūpinti kitiems, kai vakarus leidžiate mieste, nes esate pati gražiausia moteris, kokią tik esu matęs (sprendžiant iš nuotraukos).
Norėčiau, jog suteiktumėte šansą jus pasikviesti į pasimatymą ir bent trumpam pabendrauti, tačiau tikriausiai savo gyvenime jau turite antrąją pusę, kuri jumis rūpinasi, bet jei ne, leiskite tai padaryti man.
Linkiu gero savaitgalio. Lauksiu jūsų laiško bet kokiais klausimais.
Mėgaukitės kiekviena gyvenimo akimirka, nes niekada nežinote, kas gali nutikti vėliau.
Laišką pasirašė kaip slaptas draugas ar gerbėjas, be to pridėjo ir mandagų prierašą „el. pašto draugas (jei sutinkate)“. Taip tikriausiai visiems bus tik geriau.