• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Braukdami pirštais per plaukus pastebite, kad plaukų apimtis gerokai sumažėjusi, o pažvelgus į veidrodį tampa akivaizdu, kad situacija slysta jums iš rankų ir ima ryškėti pliki galvos lopinėliai? Gali būti, kad jūsų plaukai nusilpo ir dėl to ėmė sparčiai slinkti.

Braukdami pirštais per plaukus pastebite, kad plaukų apimtis gerokai sumažėjusi, o pažvelgus į veidrodį tampa akivaizdu, kad situacija slysta jums iš rankų ir ima ryškėti pliki galvos lopinėliai? Gali būti, kad jūsų plaukai nusilpo ir dėl to ėmė sparčiai slinkti.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jeigu jau išbandėte draugės rekomenduotą šampūną, mamos siūlytą naminę plaukų kaukę ir netgi plaukų augimą stimuliuojantį purškiklį, tačiau niekas nepadėjo – pats laikas imtis rimtų veiksmų.

REKLAMA

Kodėl plaukai slenka?

Dažniausiai plaukų slinkimas yra laikinas reiškinys, sukeltas vienokių ar kitokių aplinkybių, kaip, tarkime, nėštumas ar netinkamas vanduo. Tačiau, kai plaukų netenkama nuolat, metas sunerimti.

Beveik visada plaukų slinkimo priežastys slypi ne išoriniuose veiksniuose, pavyzdžiui, šampūno sudėtyje ar plaukų šepetyje, o organizmo viduje – dažniausiai plaukai slenka dėl maistinių medžiagų trūkumo.

REKLAMA
REKLAMA

Paprastai tariant, jeigu sutrinka plaukų folikulų mityba ir jie negauna reikiamų medžiagų, pastarieji miršta anksčiau laiko. Dėl plaukų slinkimo dažnai kaltas vitaminų C, B5, B6, B7, geležies, kalcio ir magnio trūkumas. Net jeigu jūsų mityba yra visavertė, derėtų nepamiršti, kad vitaminus įsisavinti gali kliudyti netinkamas gyvenimo būdas – pavyzdžiui, alkoholio ir tabako vartojimas, kai kuriais atvejais – įvairūs medikamentiniai preparatai ar netgi stresas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Paprastas sprendimo būdas

Jau kuris laikas populiarumo nepraranda įvairiausi maisto papildai, šampūnai ir plaukų kaukės papildytos biotinu. Taip yra ne be reikalo.

Pasak specialistų, biotinas (kitaip dar vadinamas vitaminu B7) yra maistinė medžiaga, atliekanti gyvybiškai svarbų vaidmenį išlaikant gražius, sveikus plaukus, nagus ir odą. Jis padeda atstatyti plaukų struktūrą, išvengti plaukų lūžinėjimo ir slinkimo bei priešlaikinio žilimo. Vartojant kokybiškus biotino papildus stiprėja plaukai, greitėja jų augimas, padidėja apimtis ir svarbiausia – sustabdomas slinkimas. Biotinas gali pagelbėti dauguma plaukų slinkimo atvejų, nepriklausomai nuo priežasties, kadangi jis stimuliuoja keratino gamybą ir pagerina plaukų folikulų būklę, todėl plaukas auga greičiau ir yra sveikesnis.

REKLAMA

Ką pasirinkti: šampūną ar maisto papildus?

Jeigu jūsų plaukai prarado spalvą, skilinėja ir yra šiurkštūs, iš pradžių galite pamėginti naudoti šampūną su biotinu, tačiau norint pasiekti maksimalų rezultatą ar sustabdyti itin gausų plaukų slinkimą ir galiukų trupėjimą, geriausia biotinu organizmą praturtinti iš vidaus – vartojant nereceptinį vaistą, kuris minėtus simptomus gydo iš pagrindų.

REKLAMA

Lietuvoje maisto papildų su biotinu pasirinkimas iš tiesų ne mažas, tačiau vaistą, parduodamą be recepto, turintį didžiausią, net 10mg biotino dozę gali pasiūlyti tik

„BEOTEBAL“ preparato gamintojai. „BEOTEBAL“ yra unikalus nereceptinis vaistas, skirtas silpnų, slenkančių plaukų gydymui. Sudėtyse esantis biotinas užtikrina tinkamą pagrindinės plauko statybinės medžiagos -keratino gamybos procesą, dėl ko plaukai tampa stipresni, storesni, glotnūs ir žvilgantys. Be to, „BEOTEBAL” skatina naujų plaukų augimą, nes stiprina jų svogūnėlius. Tik viena tabletė per dieną.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Naudojant „BEOTEBAL“ vienu šūviu nušausite net tris zuikius – pagerės ne tik plaukų būklė, bet ir sustiprės nagai bei pagražės oda.

Daugiau informacijos www.beotebal.lt

Nereceptinis vaistinis preparatas.

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu [email protected] arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

Tai yra reklama ir tiek.Plaulų slinkimas daugeli žmonių problema,netik moterų,bet ir vyrų.Visų pirmą tai paveldėjimas.Vyrams tai genetika,nes dauguma ir taip nuplinkąi.Stresai,depresija,
anareksija.,kai sutrinka endokrininė sistema,menopauzė plaukai tada slenka baisiai.Mityba,
vitaminų trūkumas irgi daro savo.Visų pirmą reik šalint priežastį,nes kitaip nieko gero nebus.Pati su tuo esu susidurus.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų