Atsakydama į Pietų Korėjos ir JAV bendrus karinius mokymus, vykusius Pietų Korėjoje, KLDR kovo 13-ą paskelbė apie paliaubų su Pietų Korėja nutraukimą ir apie galimą karinių veiksmų pradžią naudojant branduolinį ginklą ir tuo sukėlė nemenką susirūpinimą pasaulinėje bendruomenėje.
Seulas tomis dienomis taip pat buvo purtomas karštinės. Tačiau visai ne dėl naujai eskaluojamos įtampos. Pirmą sykį istorijoje su naujo filmo premjera sostinę aplankė milijonų dievukas Leonardo Di Caprio. Šimtai holivudo aktoriaus gerbėjų klykdami sutiko savo mėgstamą aktorių, atvykusį į „Ritz Carlton“ viešbutyje vykusią spaudos konferenciją ir buvo labai laimingi, kad aktorius, užaugęs netoli korėjiečių kvartalų Los Andžele, „visą gyvenimą“ mėgo kimči ir kitus korėjiečių patiekalus.
Kovo 21 d. nutiko dar vienas įvykis, užtemdęs išorinės politikos naujienas. Prezidentė Park Geun-hye pasirašė įsaką, kuriuo merginoms viešose vietose draudžiama dėvėti mini sukneles. Pagal naują potvarkį, bet kuri mergina, viešumoje pasirodžiusi pernelyg atvirai drabužiais privalės sumokėti 50 tūkst. Korėjos vonų (apie 45 dolerius). Toks neseniai išrinktos prezidentės sprendimas sukėlė korėjiečių emocijų bangas, nesuprantančių, kokiu būdu bus matuojamas suknelės „trumpumas“. Žmonės klausia, ar tokie sprendimai negrąžins šalies prie totalitarinio režimo, prieš 60 metų įvesto diktatoriumi Park Chung-hee, darbtinės prezidentės Park Geun-hye tėvo.
Profesorius Kim Myong Sop, kuris specializuojasi tarptautinėje politikoje, yra įsitikinęs, kad ginkluoto konflikto nebus, todėl kad Kim Jong-unas „ne kvailys ir supranta, kad tai būtų savižudybė“. Jam antrina socialinių mokslų daktaras Chung Dong-Jin, teigiantis, kad visiems Šiaurės Korėjos vadukams yra būdinga mėtytis žodžiais į orą.