• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Baigiantis praėjusiems metams šeši iš dešimties – 59 proc. – Lietuvos gyventojų buvo tos nuomonės, kad ekonominė šalies padėtis per pastaruosius du mėnesius pablogėjo.

REKLAMA
REKLAMA

7 proc. viešosios nuomonės apklausos dalyvių atsakė, kad ji pagerėjo. Trys iš dešimties – 31 proc. – respondentų teigė, kad ji nepasikeitė.

REKLAMA

Rinkos ir viešosios nuomonės tyrimų kompanijos „Baltijos tyrimai" naujienų agentūros ELTA užsakymu gruodžio 10–17 dienomis atliktos apklausos duomenimis, per mėnesį nuo lapkričio tyrimo ekonominės padėties vertinimas nepakito.

Jis pakito lyginant su vertinimais prieš metus – 2009 metų gruodžio mėnesiu.

Pastarojo viešosios nuomonės tyrimo rezultatas – 20 procentinių punktų sumažėjo respondentų, teigiančių, kad padėtis šalies ekonomikoje blogėja.

REKLAMA
REKLAMA

Kaip ir anksčiau, ekonomine padėtimi Lietuvoje labiausiai nepatenkinti vyresni nei 50 metų žmonės, gyvenantys kaime ir mažesniuose miestuose, respondentai su mažiausiomis šeimos mėnesio pajamomis – iki 1200 litų.

Toje pačioje apklausoje vertinant šeimos finansinę padėtį daugiau nei pusė respondentų – 54 proc. – nurodė, kad jų šeimos finansinė padėtis pastaruoju metu blogėjo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

6 proc. apklaustųjų teigė, kad ji per pastaruosius du mėnesius pagerėjo, o beveik keturi iš dešimties – 38 proc. – atsakė, kad jų šeimos finansinė padėtis per tą laiką išliko nepakitusi.

Per mėnesį nuo lapkričio apklausos šeimos finansinės padėties vertinimas nepasikeitė.

Prieš metus – 2009 metų gruodį – 70 proc. Lietuvos gyventojų buvo tos nuomonės, kad jų šeimos finansinė padėtis per du mėnesius pablogėjo, o 2010–ųjų paskutinįjį mėnesį taip teigiančių sumažėjo 16 procentinių punktų.

Dabartine šeimos finansine padėtimi labiausiai nepatenkintos tos pačios gyventojų grupės, kaip ir apskritai ekonomine situacija Lietuvoje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų