„Kitas dalykas, kad pats žmogus gali labai neadekvačiai reaguoti. Jis gali priimti per rimtai kažką, kas jam sakoma kaip pokštas. Čia turi būti labai geras santykis. Mes „Humoro klube“, kai užlipame ant scenos, mes vienas iš kito juokiamės rimtai, ir pasakojame vienas apie kitą dalykus, kurių tu nepasakotum apie jokį kitą žmogų, nes nežinai, kaip jis reaguos“, - laidoje „Žvaigždė prie lentos“ kalbėjo pašnekovas.
P. Ambrazevičiui atrodo, kad išspręsti patyčias tarp suaugusiųjų visai paprastai – jei pasakai kažką apie kitą žmogų, o tai jam nepatinka, tiesiog nustoji tai daryti. Tačiau kovoti su patyčiomis mokykloje žymiai sudėtingiau.
„Žmogui, kuris sugebės sustabdyti arba sumažinti patyčias mokykloje, galima prisegti kažkokį medalį ir duoti Nobelio taikos premiją. <...> Aš nežinau, kaip tą atskirti, kaip padaryti, kad nebūtų patyčių, ir aš tikrai niekada nesužinosiu ir nesugalvosiu.
Gali būti, kad žmonės pažiūrėję į mus, kaip mes kalbame kažką, gali pagalvoti, kad mes skatiname patyčias, bet tai reikia suvokti kaip draugų draugišką, kartais piktai skambantį, apsišaudymą vienas kitam. Mums yra tikslas atsikirsti kuo stipriau“, - teigė komikas.
Tačiau tiems, iš kurių tyčiojamasi, „Humoro klubo vadybininkas“ siūlo skriaudikus ignoruoti ir neskirti jiems dėmesio. „Man atrodo, kad, kai tu esi tas, iš kurio juokiasi, kartais yra visai geras būda tau ignoruoti. Aš, pavyzdžiui, kai būnu ant scenos, ir kažkas pradeda kažką šūkauti, blogiausias dalykas yra per daug įsivelti į tą pokalbį. Nes tu jam duodi dėmesio ir jis to nori“, - laidoje kalbėjo P. Ambrazevičius.