Penktąją pergalę „7bet-NKL“ sezone pasiekė Vilkaviškio „Perlas-Grupinispirkimas.lt“ (5-3), kuris namie 92:76 (20:13, 19:22, 25:25, 28:16) nesunkiai susitvarkė su Vilniaus „Ryto-2“ (3-5) iššūkiu.

Prabėgus pusantro kėlinio šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą (30:19), tačiau iki ilgosios pertraukos vilniečiai vis kvėpavo jiems į nugarą ir trečiojo ketvirčio pradžioje persvėrė rezultatą (47:46).

Visgi lemiamame kėlinyje vilniečiai neberodė tokios pat energijos, o tai leido Vilkaviškio krepšininkams surengti spurtą 12:3 ir susigrąžinti dviženklį pranašumą (76:63).

Per likusį rungtynių laiką „Perlas-Grupinispirkimas.lt“ atsitiesti priešininkams nebeleido ir šventė antrą pergalę iš eilės – 92:76.

Geriausią sezono pasirodymą surengęs šeimininkų kapitonas Rokas Stankevičius per 26 minutes pelnė 18 taškų (7/7 dvit., 1/2 trit., 1/3 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Bryce'as McBride'as, per 32 minutes pelnęs 21 tašką (2/4 dvit., 4/7 trit.), atkovojęs 1 kamuolį, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus ir sukaupęs 19 efektyvumo balų.

Vilniečių nuo nesėskmės neišgelbėjo sėkmingas Igno Urbono žaidimas. Šešiolikmečio sąskaitoje per 31 minutę buvo 19 taškų (8/10 dvit., 0/4 trit., 3/4 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 8 rezultatyvūs perdavimai bei 26 naudingumo balai.

Šioje akistatoje šeimininkai laimėjo kovą dėl atkovotų kamuolių 45 prieš 27, tačiau dažniau klydo (20 klaidų prieš 11).

„Perlas-Grupinispirkimas.lt“: Bryce'as McBride'as 21 (4/7 trit., 5/7 baud., 4 kld.), Rokas Stankevičius 18 (7/7 dvit., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 28 naud.), Armandas Bancevičius 16 (5/7 dvit., 3 per. kam.), Mantvydas Žukauskas 10 (5 rez. perd.), Giedrius Stankevičius (11 atk. kam.), Arminas Vilkas (8 atk. kam.) ir Modestas Žaunieriūnas po 7.

„Rytas-2“: Ignas Urbonas 19 (8/10 dvit., 5 atk. kam., 8 rez. perd., 26 naud.), Gantas Križanauskas 15 (5/7 dvit.), Danielius Kasparas 14 (4/8 dvit., 5 atk. kam.), Nojus Kulieša 12 (2/7 trit., 4 rez. perd.), Aistis Lukoševičius 8.