1. Malaiziški bynai „Apam Balik“
„Apam balik“ - blyneliai, pagaminti iš Malaizijos žemės riešutų miltų. Blynas paprastai užpildomas skrudintais riešutais, saldintais džiovintais kokosais, kukurūzais ir bananais. Šis saldus kepinys gali būti gaminamas naudojant storą arba ploną blyną, tačiau tik viena jo pusė turi būti iškepta. Šis skanėstas patiekiamas sulenkus per pusę. Tokie blynai dažniausiai gaminami, tiesiog, gatvėje, o patys indai tikina, kad „apam balik“ yra mėgstamiausias turistų užkandis.
2. Indiški „Malpua“ blynai
Saldūs ir riebaluose kepti „malpua“ blyneliai labiausiai paplitę Šiaurės ir Rytų Indijoje. Tai populiarus šventinis patiekalas, valgomas tradicinio indų spalvų festivalio „Holi“ metu. Ši šventė – pavasario pradžią simbolizuojantis festivalis, švenčiamas hinduizmo bei sikhizmo išpažintojų, pirmąją pavasario pilnatį. Nors blynelių paruošimas skiriasi įvairiose Indijos srityse, dažniausiai „malpua“ blynų tešla gaminama iš saldinto sutirštinto pieno, miltų, kruopų, pankolių sėklų ir kardamono mišinio. Blynai kepami riebaluose ir patiekiami su paprastu vandens ir cukraus sirupu.
3. Austriški blyneliai „Kaiserschmarrn“
Istoriniai šaltiniai byloja, kad 20 a. pradžioje „kaiserschmarrn“ blyneliai pirmą kartą buvo patiekti Austrijos imperatoriui, kuris buvo vienas pagrindinių I pasaulinio karo provokuotojų – Pranciškui Juozapui I. Dėl šios priežasties kepinys net pradėtas vadinti „imperatoriškais blyneliais“. Blynų tešla gaminama iš kiaušinių trynių, pieno, kremo ir miltų. Tešla turi būti labai stora ir kieta, nes vėliau ją reikia suplėšyti į vieno kąsnio gabalėlius, kurie galiausiai kepami svieste. Šis skanėstas patiekiamas su šviežiais ar konservuotais vaisiais arba pagardinamas paprasčiausia cukraus pudra.
4. Prancūziški blynai „Crêpes“
Prancūziški blyneliai „crepes“ yra tokie pat rafinuoti kaip ir viskas minėtoje šalyje. Jiems gaminti naudojami kvietiniai, kaštonų arba grikių miltai – priklausomai nuo įdaro. Prancūziški blynai kepami specialioje didelėje keptuvėje be rankenos, pilamas labai plonas tešlos sluoksnis. Tokiu būdu išgaunami praktiškai šilko plonumo blyneliai (lietiniai).Tai labai universalus patiekalas, todėl šiandien yra galybė skirtingų šių blynelių tešlos ir įdaro variantų visame pasaulyje. Tačiau įdomu yra tai, kad pikantiškas posakis: „ji jį varto“ kilęs iš Prancūzijos, būtent, taip prancūzai kalba apie moterį, žaidžiančią su vyru taip pat apsukriai, kaip ir vartančią blynus keptuvėje.
5. JAV „Pasukų“ blynai
Tradiciniai amerikietiški „pasukų“ blynai – populiariausia blynų versija pasaulyje. Slaptas šio patiekalo ginklas yra pasukos, dėl kurių blyneliai tampa ypatingai purūs ir stori. Nors vieni pasukas naudoja žarnyno stiprinimui ir valymui, amerikiečiai šį produktą nusprendė panaudoti blynams. Tereikia pasukų įmaišyti į kiaušinius, cukrų ir miltus. Patiekalui gardinti naudojamos įvairios uogos, tačiau pagrindinis šių blynelių pagardas – lėkštėje plaukiantis klevų sirupas. Tai deginto cukraus skonį primenantis sirupas, pasižymintis įvairiaspalve poskonių gama, kitaip dar vadinamas – „skystuoju gintaru“.