„Kai pažvelgiau po lova, mano kambariokas žiūrėjo į mane plačiai atmerktomis akimis ir suriko, – rašė jis. – Maniau, kad mane ištiks širdies smūgis“.
„Jis prisipažino, kad tris ar keturis mėnesius keletą naktų per savaitę miegodavo po mano lova ir kad tai darė norėdamas būti arčiau manęs ir „psichologiškai pasisotinti manimi“, – pasakojo jis.
„Buvau visiškai sukrėstas“
Vyrai atsitiktinai apsigyveno kartu, tačiau 24 metų Karlas, regis, iš draugystės išpešė daugiau, rašo nypost.com.
Karlas, kurį vyras įvardijo kaip panseksualą, dažnai klausinėjo savo kambario draugo apie jo pomėgį eksperimentuoti su kitais vyrais.
„Pasakiau, kad nesijaučiu patogiai, kai jis man užduoda tokį asmeninį klausimą, – atsakė jis. – Kiekvieną kartą, kai tai sakydavau, jis iš esmės atsakydavo „dar pažiūrėsime“.
Nepaisant nepatogių pokalbių, jie ir toliau be problemų sugyveno iki tos lemtingos nakties.
„Po savo lova išgirdau triukšmą – lyg kažkas sujudėjo, – atskleidė jis. – Iš pradžių maniau, kad man vaidenasi. Bet paskui vėl išgirdau. Pagalvojau, o Dieve, gal tai pelė, ar žiurkė, ar dar kas“.
Vyras pašoko iš lovos, įjungė telefono žibintuvėlį ir pamatė kambarioko akis.
„Pasigirdo „Atsiprašau, atsiprašau, atsiprašau, atsiprašau, atsiprašau“, – sakė jis.
Apstulbęs ir išsigandęs vyras išbėgo iš buto tik su pižama.
„Niekada iki šios akimirkos nebuvau pajutęs tikro siaubo ir baimės kaip fizinio pojūčio, bet buvau visiškai sukrėstas“, – pridūrė jis.
Atsiprašymo nepriėmė
Kol jis bandė suvokti šią keistą situaciją visą parą veikiančioje „Dunkin Donuts“ parduotuvėje, Karlas siuntė jam žinutes su atsiprašymais už savo elgesį.
Tačiau joks atsiprašymas negalėjo jam padėti vėl jaustis saugiai šalia Karlo, todėl palaukęs, kol Karlas išeis į darbą, jis grįžo į butą susirinkti savo daiktų.
Iki buto nuomos sutarties pabaigos liko mėnuo ir neketindamas jos pratęsti, jis apsistojo pas draugą, kad išvengtų keisto bendravimo.
Kai žinia apie įvykį pasiekė jų draugus, šie Karlo veiksmus vertino kaip „netinkamus“, tačiau manė, kad buvęs kambariokas turėjo priimti jo atsiprašymą.
Tačiau daugelis žmonių internete nesutinka suteikti Karlui antrą šansą ir vadina jį „grobuonimi“.
„Vyrukas nėra psichiškai stabilus ir tau reikia iš ten dingti, – rašė vienas. – Jis elgėsi kaip persekiotojas“.
„Susirask kitą kambario draugą“, – patarė kitas.
„Taip, tu jį sugėdinai. Taip, tu nepriėmei jo atsiprašymų. Kodėl? Nes jis peržengė visas bendrojo padorumo, privatumo ir elementarios žmogiškosios pagarbos ribas, – komentavo kažkas. – Taip elgiasi plėšrūnai“.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!