Antrasis serialo „Šviesoforas“ sezonas ir toliau pasakos apie trijų draugų – Raimundo, Edvino ir Alberto – ištikimą draugystę, nesutarimus, santykius su mylimomis moterimis ir laimės paieškas. Serialo kūrybinė komanda pasidalino trumpa šypseną keliančia vaizdo ištrauka, kurioje N. Gadliausko ir Roko Petrausko personažus gundo gražuolė gelbėtoja.
![Pagundos filmavimo aikštelėje: N. Gadliauską ir R. Petrauską pribloškė gražuolė gelbėtoja (nuotr. TV3) 1](https://static2.inspektorius.lt/static.php?v=4.2.6.98&t=cr&s=800x600&m=4&f=/Uploads/UGallery/photos/f6/ab/59/09/f6ab59094917e6a3d742b79113c7751b.jpg)
![Pagundos filmavimo aikštelėje: N. Gadliauską ir R. Petrauską pribloškė gražuolė gelbėtoja (nuotr. TV3) 2](https://static3.inspektorius.lt/static.php?v=4.2.6.98&t=cr&s=800x600&m=4&f=/Uploads/UGallery/photos/37/03/ec/ff/3703ecff79dcad87da1237b32cb16e9f.jpg)
![Pagundos filmavimo aikštelėje: N. Gadliauską ir R. Petrauską pribloškė gražuolė gelbėtoja (nuotr. TV3) 3](https://static2.inspektorius.lt/static.php?v=4.2.6.98&t=cr&s=800x600&m=4&f=/Uploads/UGallery/photos/c4/1f/3b/96/c41f3b9681ddbbf389a7e24a26dfe41c.jpg)
![Pagundos filmavimo aikštelėje: N. Gadliauską ir R. Petrauską pribloškė gražuolė gelbėtoja (nuotr. TV3) 4](https://static2.inspektorius.lt/static.php?v=4.2.6.98&t=cr&s=800x600&m=4&f=/Uploads/UGallery/photos/ac/11/eb/b4/ac11ebb4787ce1e262817175ac2ca39e.jpg)
Pasak serialo prodiuserio Rimvydo Martinaičio, žiūrovų laukia dar daugiau netikėtumų ir išties kokybiško humoro.
„Ištikimi žiūrovai gali tikėtis to paties linksmo ir netikėto, draugiško scenarijaus. Nuo istorinės linijos nepabėgsime – vėl pasakosime apie tris geriausius draugus – komiškas situacijas, kuriose jie atsiduria, gyvenimiškus sprendimus, santykius su moterimis. Išlieka ir skani humoro gaidelė. Kaip nauji metai atsineša naujas viltis, taip ir serialas atneš daugiau visko – ir humoro, ir ašarų“, – sakė prodiuseris.
R. Martinaičio teigimu, seriale netrūks tikrų gyvenimiškų situacijų, kuriose atsiduriame kasdien. „Tai yra gyvenimas – už kamerų ar prieš kameras, viskas paimta iš gyvenimo, kažkieno išgyvenimų, nuotykių, atsitikimų, nesąmonių. Tas situacijas atvaizduoti nėra sunku, nes kiekvienas per jas anksčiau ar vėliau pereina – kai kurie vaikystėje ar paauglystėje, o kiti tik pensiniame amžiuje“, – juokėsi vienas serialo kūrėjų.
Bene svarbiausi pokyčiai antrajame sezone laukia aktoriaus N. Gadliausko kuriamo personažo Alberto – jis pirmą kartą taps tėvu. R. Martinaitis pasakojo, kad su šia užduotimi Albertas susitvarkys neįtikėtinai lengvai.
„Jis į tėvystę labai atsakingai žiūri, labai myli savo žmoną ir visokeriopai stengiasi padėti. Pradžioje gal sunkiau, bet paskui jam gerai seksis. Jis labai padės savo žmonai, bandys įsijausti į jos padėtį. Jis yra visų nėščių moterų svajonių vyras, jo gali pavydėti kiekviena. Pats esu auginęs dukrą ir manau, kad jis ženkliai geriau susitvarkė, nei aš“, – juokėsi prodiuseris.
Dideli pokyčiai laukia ir kitų serialo „Šviesoforas“ personažų. Viengungis mergišius Raimundas (aktorius Rokas Petrauskas) nuspręs surimtėti ir ieškoti tikrų jausmų, o žmoną išdavęs Edvinas (aktorius Povilas Laurinkus) bandys iš naujo ieškoti laimės.
„Kaip ir gyvenime – vyrai stengiasi dėl moterų, o išeina kaip išeina“, – apie naująjį serialo „Šviesoforas“ sezoną intriguodamas sakė prodiuseris R. Martinaitis.
Antrasis komiško TV3 serialo „Šviesoforas“ sezonas ir toliau pasakos apie trijų draugų – Edvino, Alberto ir Raimondo – draugystę, tarpusavio santykius ir santykius su moterimis. Tai trijų neišskiriamų draugų istorija, o jų asmeniniai gyvenimai primins šviečiančius šviesoforo signalus. Serialo herojai – labai skirtingų charakterių, tačiau juos sieja draugystė ir nuoširdi meilė moterims. Pagrindinius serialo herojus ir toliau įkūnys televizijos žiūrovų pamilti aktoriai – Nerijus Gadliauskas, Povilas Laurinkus ir Rokas Petrauskas, kuriems kompaniją palaikys žavios aktorės – Aušra Štukytė ir Dalia Morozovaitė.
„Šviesoforas“ jau nuo sausio 29 d. pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!