„Kaas Chante Piaf“ šou yra skirtas didžiausiai visų laikų Prancūzijos estrados ikonai Edit Piaf. Specialios programos metu Patricia Kaas atliks daugiau nei 20 dainų, kurias savo laiku išgarsino legendinė dainininkė. Amžiaus patikrintoms dainoms naują skambesį sukurti padėjo jaunosios prancūzų electro muzikos atstovai Yoann Lemoine dar žinomas Woodkid pseudonimu, sparčiai populiarėjantis duetas „The Shoes“ ir prodiuseris, remiksuotajas ir DJ'us Pierre-Alexandre Bussonas, save vadinantis Yuksek pseudonimu. Scenografija, dekoracijomis, stiliumi ir vaizdo projekcijomis rūpinosi patyrę režisieriai ir prodiuseriai Fabrice Brovelli (dirbęs su „Mano Negra“, „Parabelum“, „Les Batmobiles“, „Devo“, Mc Solaar, „Treponem Pal“, Iggy Popu, „Noir Desir“ ir kt.) ir plačiai pagarsėjęs reklamos specialistas Christophe Caurret.
Naujasis Patricia Kaas šou „Kaas Chante Piaf“, kuris bus pristatytas lapkričio pradžioje prestižinėje „Royal Albert Hall“ salėje Londone, jau dabar vadinamas didžiausiu dainininkės karjeroje. Specialiai šiam šou yra sukurtos įspūdingos dekoracijos ir išskirtinė scenografija. Šou metu žiūrovai ne tik išgirs auksine estrados klasika tapusias dainas, bet ir turės unikalią galimybę pamatyti iki šiol niekur nepublikuotas Edith Piaf nuotraukas ir vaizdo medžiagą.
Patricia Kaas naująją programą pristatys didžiausiose pasaulio salėse: „Carnegie Hall“ Niujorke (JAV), „Olympia“ Paryžiuje (Prancūzija), Valstybiniame akademiniame teatre „Maskvos operetė“ Maskvoje (Rusija), „Sejong Cultural Center“ Seule (Pietų Korėja) ir kitose. Viso planuojama, kad gastrolių „Kaas Chante Piaf“ metu Patricia Kaas surengs net 45 koncertus Didžiojoje Britanijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje, Rusijoje, Ukrainoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Nyderlanduose, Belgijoje, Šveicarijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Daugelyje šalių vyks net po kelis „Kaas Chante Piaf“ koncertus. Balandžio 26 d. „Pramogų arenoje“ Vilniuje vyksiantis Patricia Kaas šou bus vienintelis dainininkės koncertas Lietuvoje.
Naujas albumas
Dainininkė savo gerbėjus nudžiugins ne tik nauju šou, bet ir nauju albumu, kuriame Patricia Kaas įamžins savo pačios atliktas garsiausias Edith Piaf dainas. Pagrindiniu dainų aranžuotoju yra Abelis Korzeniowskis. Lenkų kilmės kompozitorius yra vienas geriausių teatro spektaklių ir kino filmų muzikos autorių pasaulyje. Jis kūrė dizainerio Tomo Fordo debiutinės kino juostos „A Single Man“ (vaid. Colinas Firthas, Julianne Moore) ir popkaralienės Madonnos filmo „W.E.“ (vaid. Abbie Cornish, Jamesas D'Arcy) garso takelius. Už šiuose filmuose skambančią filmą Abelis Korzeniowskis yra apdovanotas pačiais svarbiausiais kino industrijos apdovanojimais „CUE“, „ICS“, „AFT“, „IFMCA“ ir „World Soundtrack“, taip pat net du kartus pristatytas prestižiniam „Auksinio gaublio“ įvertinimui. Už muziką teatro spektakliui „Kafka“ kompozitorius yra pelnęs didžiausiam pripažinimui Lenkijoje prilygstantį „Ludwik“ apdovanojimą. Pranešama, kad Patricia Kaas albumas „Kaas Chante Piaf“ bus išleistas jau lapkričio 5 d.
Patricia Kaas – didžiausia šių laikų Prancūzijos žvaigždė
Patricia Kaas gimė 1966 m. nedideliame Forbako miestelyje Lotaringijos regione Prancūzijoje, netoli sienos su Vokietija. Būsima dainininkės tėvas dirbo šachtoje, o motina buvo namų šeimininke, išauginusia septynis vaikus. Patricia Kaas debiutinis albumas „Mademoiselle Chante Le Blues“ pasirodė 1988 m. ir sulaukė didžiulės sėkmės ne tik Prancūzijoje, bet ir Vokietijoje, Šveicarijoje, Belgijoje, Kadanoje, Rusijoje, Suomijoje ir net Korėjoje. Nuo tada dainininkė beveik be pertraukų rengia koncertines gastroles, kurios sutraukia dešimtis tūkstančių gerbėjų. Be karjeros muzikoje, Patricia Kaas sėkmingai debiutavo kine. Pirmasis dainininkės vaidmuo režisieriaus Claude Leloucho juostoje „And Now... Ladies And Gelntemen“, kurioje vaidino ir britų aktorius Jeremy Ironsas, sulaukė didelių kino kritikų liaupsių. 2009 m. Patricia Kaas priėmė iššūkį dalyvauti Maskvoje vykusiame „Eurovizijos“ konkurse, kurio finale jos daina „Et S'il Fallait Le Faire“ užėmė 8 vietą. Per savo karjerą Patricia Kaas yra išleidusi 17 studijinių, rinktinių ir koncertinių albumų, kurie pasaulyje yra išpirkti beveik 20 mln. kopijų tiražu. Didžiausiais dainininkės hitais tapusias dainas „Mon Mec à Moi“, „Mademoiselle Chante Le Blues“, „D'Allemagne“, „Les Hommes Qui Passent“, „Il Me Dit Que Je Suis Belle“ ir daugelį kitų žino milijonai muzikos mylėtojų visame pasaulyje. Patricia Kaas pelnytai vadinama viena geriausių Prancūzijos ambasadorių planetoje, kurios dėka populiarinama prancūzų kalba. Prieš dvejus metus dainininkė išleido žaibiškai bestseleriu tapusią autobiografinę knygą „L'Ombre De Ma Voix“, kuri jau yra išversta į 6 pasaulio kalbas. Per ilgiau nei du dešimtmečius trunkančią karjerą dainininkė yra laimėjus beveik visus svarbiausius muzikos apdovanojimus, taip pat jai yra suteiktas Vokietijos Federacinės Respublikos ordinas „Už nuopelnus“ stiprinant Vokietijos ir Prancūzijos tarpusavio santykius.
Edith Piaf – didžiausia visų laikų Prancūzijos žvaigždė
Édith Giovanna Gassion gimė 1915 m. gruodžio 19 d. Prancūzijos sostinėje Paryžiuje gyvenusių cirko artisto ir dainininkės šeimoje. Pasirašiusi kontraktą su agentu Louisu Leplée, būsima žvaigždė pasikeitė vardą į Edith Piaf. Dainininkė gerbėjų simpatijas užkariavo ne tik tėvynėje, bet ir toli už jos ribų. Dėka auksine estrados klasika tapusių dainų „La Vie En Rose“ (1946 m.), „Non, Je Ne Regrette Rien" (1960 m.), „Hymne à L'amour“ (1949 m.), „Milord“ (1959 m.), „La Foule“ (1957 m.), „L'Accordéoniste“ (1955 m.), „Padam... Padam...“ (1951 m.) ir daugelio kitų, Edith Piaf greitai tapo didžiausia tarptautine Prancūzijos estrados žvaigžde. Ypatingai didelė sėkmė dainininkę lydėjo Jungtinėse Amerikos Valstijose. Išsikovojusi vietą populiariausių pasaulyje dainininkų elite, Edith Piaf padėjo prasimušti daugeliui kitų prancūzų muzikantų: Charlesui Aznavourui, Gilbertui Bécaudui, Yvesui Montandui, Georgesui Moustakiui ir kt. Edit Piaf buvo tokia įtakinga, kad garsusis prancūzų poetas, dramaturgas, tapytojas ir prodiuseris Jeanas Cocteau specialiai jai parašė pjesę „Le Bel Indifférent“, kuri sulaukė neeilinės sėkmės teatre. Edith Piaf mirė 1963 m. spalio 10 d. Kitais metais bus minions 50-osios dainininkės mirties metinės, specialiai kurioms Patricia Kaas ir kuria naująjį savo šou „Kaas Chante Piaf“.