Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
geras bendruomenė negali išlaikyti tai tegu parduoda ,o ne tikisi kad visi mokesčių mokėtojai išlaikyto.
Čia viskas tiktais per Liberalų sąjūdį:
@Aloyzas P.
Nenusišnekėk.
Kodėl tarybiniais laikais, kai buvo ,,engiama" bažnyčia, kunigas buvo kiekviename bažnytkaimyje, o ,,laisvoje" Lietuvoje liko vienas kunigas ant kelių parapijų? Tai gal visą laiką mums meluoja apie tarybinę valdžią?..
@Cha
negyvenai matyt prie tarybines...ji nebuvo engiama ,bet propaguojama netiket ir kaip visad kuo maziau leidziama tuo labiau visiem noris,o dabar prasom..leidziama ir niekam nesinori :D
@nu
Jūsų nusivylimui galiu pasakyti, kad gyvenau. Ir maža to, tarybiniais laikais sukūriau šeimą , tuokėmės bažnyčioje, vaikai krikštyti ir niekas man dėl to nei pusę žodžio nepasakė.
@Cha
ir as gyvenau ir krikstas buvo ir komunija bet mokyklose mokino ,neikit vaikai i baznycia..ir nei vienas mokytojas ten nesilanke pavyzdi rode:D,o kai praejo spaliuku ir pionieriu laikai ,tai ir tie pasinese i baznycia svenciu svest.dabar visi ,beveik visi nustojo tiket..ir tiek...ypac kunigais .
@nu
Jauti skirtumą tarp sąvokų ,,mokino" ir ,,draudė"? Kodėl tada dabar kruša protą, kad draudė ir persekiojo?
@To
tai mokino ir draude tiket (ko cia nesuprast) i sibira netreme...,visi komjaunuoliai komunistai ir nelanke ,nei gamyklu direktoriai ,nei mokytojai nei kita gretiene....., nes kaip lankysi jei prudini kad tiket tik leninu ,gi kiekvienam kabinete portretai kabejo tas sifilitikas :DDD ...visi kiti lanke ,nes ubagams leido tiket dievu :D
@Cha
Tarybiniais laikais už elektrą bažnyčia mokėjo 25 kapeikas,o piliečiai 4 kapeikas už kilovatvalandę.Taigi.
@tai
Kvailas argumentas. Reikia suprasti, kad į kunigų seminariją stodavo ir į bažnyčias LAISVAI eidavo, kas norėdavo vien dėl to, kad bažnyčiai elektra brangiai kainuodavo?
@Cha
Anksčiau kaimuose gyveno daug daugiau žmonių. Gyveno sunkiai, dirbo sunkiai. Žmonės išsikraustė į miestus arba į užsienį. Susikišk savo tarybinę valdžią į užpakalį, stribe.
@Cha
Buvo ne vienas klebonas o du ir mišios vykdavo kiekvieną dieną 8 ryto ir 18 vakare o sekmadienį 10 votyva, 12 sv. Mišios. Ir žmonių būdavo pilna bažnyčia ir autobusai į mišias ir atgal važiavo buvo ne tik su kuo nuvažiuoti bet ir grįžti. Dabar autobusu nėra arba važiuoja trečiadienį ir penktadienį.
visi spraudzias i didmiescius o kaime troba gali nusipirkt dar ir uz20+tuk..aisku remonto reiks..bet ka veikt kaimuose be miesto:D?
Kaime kaimas nyksta, nes miestiečiai Landzbergiai nemėgsta kaimo
liūdna, kad nyksta kaimai ir kaimeliai, bet tokia jau žmonių istorija, nuolatinė migracija, nuopoliai ir pakilimai, juk žiūrint iš tūkstantmečių perspektyvos, kažkada čia buvo negyvenami ledynai, kažkada vėl bus jūra ar dykuma, niekas nežino tiksliai.
Ko ten ir Lysti. Į tuos UAB ,
@Viktoras
O ką žmogus tik vien materialine duoną ir vandeniu sotus?
Dabar madinga išparduoti bažnyčios turtą ir dėti į kojas.
REKLAMA
REKLAMA
Nyksta Lietuvos kaimai, viename turtą parduoda ir bažnyčia: „Negalim išlaikyti tos klebonijos“