Aštuntą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo bei taškais (po 32) Rytų konferencijos Atlanto pogrupio lyderius Fildelfijos "Flyers" ir Niujorko "Rangers" klubus pasivijo Dainiaus Zubraus Niu Džersio "Devils" ekipa.

Trečiadienį namuose "Devils" ledo ritulininkai po pratęsimo 4:3 (0:3, 2:0, 1:0, 1:0) nugalėjo antrojoje pozicijoje Rytų konferencijos Šiaurės Rytų pogrupyje esančią Bostono "Bruins" (31 tšk.) komandą.

Lietuvis šiame mače per daugiau nei 15 žaidimo minučių (15:16) nė karto nemetė į svečių vartus, blokavo varžovo metimą bei pirmojo kėlinio pabaigoje (15:36) gavo dvi baudos minutes.

Šiose rungtynėse "Bruins" pirmavo po Zdeno Charos, Gleno Murray ir Denniso Widemano įvarčių.

Nugalėtojų gretose dviem įvarčiais pasižymėjo Patrikas Eliašas bei Zachas Parise`as.