• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pastaruoju metu visuomenę pasiekia žinios apie netikėtas pramogų pasaulio žmonių mirtis. 

10

Pastaruoju metu visuomenę pasiekia žinios apie netikėtas pramogų pasaulio žmonių mirtis. 

REKLAMA

Metai iš pramogų pasaulio atėmė talentingus ir kūrybiškus žmones, kurių mirtys sukrėtė visą Lietuvą. Laikas bėga, tačiau išėję iš šio pasaulio visuomet yra mūsų širdyse.

REKLAMA
REKLAMA

Irena Marozienė

Lietuvą pirmadienį sukrėtė netikėta žinia, kai staiga mirė 63 metų puikiai žinoma verslininkė, restorano „Amatininkų užeiga“ savininkė Irena Marozienė. Daugelis negalėjo patikėti, kad tokia energinga ir visada besišypsanti moteris taip greitai išėjo Anapilin.

REKLAMA

Teigiama, kad moteris mirė nukritusi savo namuose nuo laiptų. Apie tai, kad mirtis buvo nelaimingas atsitikimas tv3.lt naujienų portalui patvirtino mirusiosios dukra.

Apie netektį socialiniuose tinkluose pranešė ir mirusios verslininkės dukros Birutė ir Justina Marozaitės.

Apie tai, kad mirtis buvo nelaimingas atsitikimas, patvirtino mirusios verslininkės dukra Birutė.

Visuomet puikios nuotaikos nestokojanti moteris restoranų versle sukosi daugiau nei 30 metų. Mirties priežastis kol kas nėra žinoma ir skelbiama, bet daugelis gyventojų spėlioja, kas galėjo nutikti.

REKLAMA
REKLAMA

Viename paskutinių interviu, kuris vyko prieš mėnesį, laidai „Sveikas rytojus“ I. Marozienė iš širdies pasakojo, kaip ji jaučiasi, kas yra svarbiausia gyvenime, kad galėtum džiaugtis. Kviečiame aukščiau pažiūrėti ir jos paskutinį interviu.

„Gyvenime buvo visko“

Visada energinga ir optimistiška I. Marozienė laidoje pabrėžė, jog atėjus brandai, moteriai svarbiausia yra pagarba sau ir sveikata.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Per gyvenimą turėjau keletą gana sudėtingų operacijų, viena jų – stuburo, po kurios pusę metų negalėjau vaikščioti.

Gyvenime buvo visko, tačiau pagrindinė paslaptis yra susitvarkyti su savo galva. Kaip bebūtų blogai, tu turi dirbti su savimi, visų pirma ne su savo išvaizda, o su savo galva“, – kalbėjo I. Marozienė.

Vieną paskutinių I. Marozovienės interviu žiūrėkite čia:

Verslininkė išskyrė, jog net ir užklupus sunkumams, labai svarbu yra dirbti su savimi ir nepasiduoti.

REKLAMA

„Džiaugiuosi, jog sulaukiau tiek metų – daug kas nesulaukia tiek, kiek aš turiu. Tai ir reikia švęsti!“, – sakė moteris.

Irena Matijošaitienė

2013-ųjų pavasarį 55 metų verslininkė, Kauno miesto tarybos narė Irena Matijošaitienė patyrė labai sunkią galvos traumą. Kaip pasakojo jos vyras verslininkas Visvaldas Matijošaitis, rytą moteris nubudo apie 5.30 val. Moters akys jautrios šviesai, todėl neretai rytais ji nedegdavo šviesos, kol nepriprasdavo akys. Spėjama, kad tamsoje moteris suklupo ar nepastebėjo laiptų. Tai tapo nelaimės priežastimi. I. Matijošaitienė krito iš antro aukšto į pirmą.

REKLAMA

V. Matijošaitis pasakojo išgirdęs bumbtelėjimą, o atėjęs prie laiptų pamatė sutuoktinę, gulinčią kraujo klane.

Moteris kelias dienas buvo gydoma Kauno klinikų Neurochirurgijos ir intensyviosios terapijos skyriuje, tačiau gydytojai pranešė, kad net atlikus tris operacijas pacientės sveikata negerėjo, o galiausiai ji mirė.

Verslininkui jokie kaltinimai oficialiai pateikti nebuvo. Tačiau mirus jo žmonai Irenai, žiniasklaidoje visų akys nukrypo į moters sutuoktinį. Kaip sako pats Visvaldas, užvirė tikras pragaras. Netruko pasigirsti gausybė spėlionių kaip ir kodėl įvyko nelaimė, po kurios Irena mirė. Buvo teigiančių, esą pats Visvaldas pastūmė sutuoktinę, mat tarp poros kilo jau ne pirmas konfliktas. Tokias kalbas sukėlė ant ponios Irenos smakro neva dar prieš mirtį atsiradęs nubrozdinimas bei praskelta lūpa.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Viešoje erdvėje taip pat netrūko spėlionių, esą vienu turtingiausiu žmonių Lietuvoje tituluojamas verslininkas Visvaldas Matijošaitis turi gerokai jaunesnę meilužę. O žmonos mirtis jam itin palanki, mat skyrybų atveju pagal vedybinę sutartį jis būtų praradęs nemažą dalį turto. 

Vyras neslepia, kad kalbos apie jo žmonos mirtį ir kilusius įtarimus dėl žmogžudystės jam nėra malonios.

REKLAMA

Po daugiau nei 7 mėnesius trukusio tyrimo buvo paskelbtos Irenos Matijošaitienės mirties išvados. Taip pat buvo nutrauktas pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl galimo moters nužudymo. Pasak ekspertų, ponios Irenos mirčiai įtakos neturėjo jokie kitų asmenų galimai padaryti neteisėti veiksmai. O sunkūs sužalojimai, kuriuos 55-erių moteris patyrė savo namuose, tebuvo nelaimingas atsitikimas.

REKLAMA

Po žmonos laidotuvių V.Matijošaitis interviu metu sunkiai tramdė ašaras: „Dar nesusitaikiau su mintimi, kad mano karalienės nėra. Netekti Irutės man – beprotybė. Viskas pasikeitė absoliučiai... Aš nemoku gyventi vienas, tačiau teks išmokti...“

Tipo grupė

2008-ųjų vasarą Lietuvą sukrėtė žiauri tragedija. Per avariją Kaune, Raudondvario plente, naktį žuvo trys jauni vyrai. Du iš jų – žinomo prodiuserio Egmonto Bžesko įkurtos muzikos grupės „Tipo grupė“ nariai: 26 metų Egidijus Remeikis, 27 metų Jevgenijus Snytkinas ir jų draugas 28 metų Rytis Latvys.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pirminiais policijos duomenimis, „Audi A8“ vairuotojas nesuvaldė automobilio, išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir susidūrė su automobiliu „Ford Mondeo“. Paskui „Audi A8“ dar nulėkė nuo kelio, apsivertė ir trenkėsi į pakelės medžius.

Avarijos vietoje žuvo trys jauni vyrai. Jų kūnus iš stipriai sumaitoto automobilio traukė ugniagesiai gelbėtojai.

REKLAMA

Nustatyta, kad automobilį „Audi A8“ vairavo automobilio savininkas E. Remeikis.

Tai konstatuota padedant žuvusiųjų artimiesiems ir draugams, sutikusiems kartu su pareigūnais peržiūrėti degalinės, kurioje užsimušusieji buvo stabtelėję prieš pat žūtį, vaizdo kameros įrašą. Jis patvirtino, kad automobilį iki degalinės vairavo R.Latvys, čia persėdęs į keleivio vietą.

REKLAMA

„Audi“ išvažiuojant iš degalinės, prie vairo sėdo vienas iš dviejų ekipažo narių, vilkėjusių firminius grupės marškinėlius. Atskirti jų savo jėgomis pareigūnai nepajėgė. Teigiama, kad iš įrašo sunku spręsti, ar „Audi“ ekipažas nebuvo išgėręs – kraujo tyrimo rezultatų tikimasi sulaukti tik kitą savaitę. Degalinėje jie nieko nepirko – tik garsiai pasileidę muziką kažko laukė, bet nesulaukė.

REKLAMA
REKLAMA

Patikslinta ir tai, kad tragedijos vietoje jokių automobilio stabdymo žymių nėra – tik slydimo šonu pėdsakai. Į tris dalis po susidūrimo skilusi „Audi“ buvo senos – iki 2000-ųjų gamybos laidos. Automobilyje buvo tik priekinės oro pagalvės, kurios susidūrimo metu išsiskleidė. Pagal įvykio vietos apžiūrą, saugos diržu greičiausiai buvo prisisegęs tik R.Latvys. Pagrindine tragedijos versija ir toliau lieka nutrūktgalviškas greitis remontuojamoje kelio dalyje.

Artimųjų teigimu, šį automobilį E.Remeikis buvo įsigijęs vos prieš pusmetį. Norėdamas patogios ir saugios transporto priemonės, kurį laiką jai taupė, o kiek trūko, pasiskolino.

Hokšila

Balandį Lietuvą pasiekė žinia, kad Kalifornijoje žuvo muzikantas Vytas Kazlauskas, dar žinomas kaip Hokšila Andradė (41).

Iš Lietuvos išvykęs atlikėjas Hokšila Andradė kurį laiką gyveno Havajuose, paskui įsikūrė Arizonoje. Teigiama, kad vyras žuvo kopinėdamas po kalnus.

Iš Lietuvos vyras išvyko dar 2009 metais ir čia jis nebus laidojamas, kadangi su šia šalimi jis neturėjo daug bendro.

Hokšila nebuvo laidojamas Lietuvoje, kadangi su šia šalimi jau nebeturi daug bendro, joje likę tik keli jo draugai. Jis buvo vedęs amerikietę, augino sūnų, kuriam jau sukako 10 metų.

REKLAMA

Atlikėjas nebuvo abejingas ir įvykiams Ukainoje – paskutinė jo daina ir tekstas buvo skirti Ukrainai.

Rolandas Janavičius

2007-ųjų liepos 1 dieną pasklidusi žinia apie 37-erių atlikėjo Rolando Janavičiaus mirtį sukrėtė ir tuos, kurie retai klausėsi jo dainų.

Jaunas, gerbėjų ir ,žinoma, moterų dievintas dainininkas Rolandas Janavičius 2008-ųjų  rudenį būtų šventęs keturiasdešimtąjį jubiliejų. Nesuspėjo. Baisi liga – vėžys – jį , pilną ateities planų, svajonių ir noro gyventi pasiglemžė vos trisdešimt septynerių.

Pirmą kartą apie akistatą su vėžiu dainininkas prabilo dar dešimtajame dešimtmetyje, tiesa, tada jis džiaugėsi ligą įveikęs. „Jūs manęs laukėte? Aš sugrįžau!“ – taip 1997-aisiais Rolandas reklamavo savo pirmąjį grįžimą į sceną po onkologinės operacijos. Išgirdęs sukrečiančią diagnozę dainininkas pakeitė įpročius: stengėsi gyventi itin sveikai, tapo abstinentu, naudojosi netradicinės medicinos paslaugomis. Atrodė, liga jau įveikta...

Su sugrįžusiu skrandžio ir žarnyno vėžiu Rolandas kovėsi keturis mėnesius. Dienos ir naktys ligoninėje, trumpi atokvėpiai namie, chemoterapijos procedūros. Susirgęs atlikėjas mažai bendravo su aplinkiniais, meldėsi, sąžiningai vykdė medikų nurodymus.

REKLAMA

Po trečiosios chemoterapijos procedūros jėgos išseko Begalinės dainininko pastangos vėl ir vėl kabintis į gyvenimą, artimųjų parama ir maldos nieko nepakeitė.

„Ar galite patikėti: R.Janavičius, žmogus, kurį kadaise be galo mylėjau, mane lanko sapnuose. Sapne jisai man sako: negaliu tau padovanot dovanų jokių. Tu neįsivaizduoji, sako, koks tai yra pomirtinis gyvenimas. Jūs, gyvieji, niekada neįsivaizduosite, kas tai yra, su kuo aš bendrauju. Kur aš patekau dabar. <...>.  Jeigu atklys artimiausiu laiku katytė skirtingom akim, neišvaryk, čia nuo manęs tau dovana.  Ir kaip turėjau reaguoti, kai ir atėjo tokia katytė?“, – vieną iš įsimintiniausių susitikimų su buvusiu mylimuoju prisimena Gintarė

R. Janavičius nuo 1987 m. dainavo „Nerijos“ ansamblyje, nuo 1991 iki 1996 m. - grupėje „Rondo“, 1995 m. išleido pirmąjį solinį albumą („88-uosius prisiminus“), paskutinysis daininko albumas („Lūpos kaip medus“) pasirodė 2006-ųjų balandį.

Vitalijus Cololo

„Mes gyvename iš tikrųjų ne sau, o pasauliui, mes turime kažką po savęs palikti. Aš norėčiau, kad po manęs liktų ne atsiminimas, o liktų šypsena. Aš linkiu, kad visi žmonės gyventų afigienai, kad būtų laimingi. Negalima savęs skriausti... Darykit viską, ko dar nepadarėte, nes laikas labai greitai bėga, galite nebesuspėti“ – tokius žodžius yra pasakęs lietuvių pamiltas humoristas ir gerai žinomas TV3 televizijos veidas Vitalijus Cololo.

REKLAMA

Iškalbingo ir plačia šypsena sutinkamo Vitalijaus Cololo pavardė iki šiol yra gerai žinoma beveik kiekvienam lietuviui. Humoro jausmo nestokojęs vyras dalyvaudavo įvairiuose televizijos projektuose, o jo vestas laidas net sunku ir suskaičiuoti.

2019-ųjų gruodį Lietuva neteko žymaus vyro. 

Rodos, 45-erių sulaukusiam vyrui dar visas gyvenimas buvo prieš akis... Tačiau praeitų metų žiemą jo draugus ir gerbėjus pasiekė skaudi žinia – Vitalijaus Cololo nebėra.  

Vyras mirė Ispanijoje, kur jam buvo atlikta operacija.

Vitalijus kartu su žmona Inga atostogavo Ispanijoje ir lankėsi pas artimą bičiulį Valdą Burnį, dar žinomą kaip grupės „Išjunk šviesą“ vokalistą. 

Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su Valdu šis patvirtino, kad šiuo metu yra šalia V. Cololo artimųjų.

„Taip atsitiko, visiems šokas. Viskas labai netikėta, nieko negaliu papasakoti. Šeimos pageidavimu, kol kas jokių komentarų negaliu duoti. Esu šalia, yra kitų rūpesčių, viskas įvyko greitai ir netikėtai“, – tą kartą apie situaciją kalbėjo Valdas.

Druskininkuose gimęs graikų kilmės V. Cololo dirbo TV3 televizijoje, kurioje vesdavo įvairias pramogines laidas, dalyvavo televizijos projektuose, taip pat vaidino kino filmuose.

REKLAMA

Interviu su Cololo žiūrėkite: 

Vytautas Šerėnas 

2019-ųjų gegužės 10-ąją Lietuvą sudrebino skaudi žinia – mirė humoristas Vytautas Šerėnas. Laidos „Dviračio žinios“ vedėjas, ekonomikos mokslų daktaras Vytautas Šerėnas mirė eidamas 60 metus.

Šią žinią pranešę V. Šerėno kolega Haroldas Mackevičius. Tądien 18 val. V. Šerėnas mirė sustojus širdžiai. 

Vytautas Šerėnas gimė 1959 m. spalio 10 d. Ignalinos rajone. Lietuvoje žinomas kaip televizijos laidos „Dviračio šou“ vedėjas, ekonomikos mokslų daktaras.

1979 m. dirbo Ignalinos tarpmiestinėje telefonų stotyje. Vėliau tarnavo sovietinės armijos statybos daliniuose suvirintoju Maskvos srityje. 1982 m. įstojo į Vilniaus universitetą ir studijavo Parengiamajame skyriuje, vėliau – Pramonės ekonomikos fakultete, kuriame įgijo darbo ekonomikos specialybę.

Būdamas studentas du kartus vadovavo studentų statybų būriams (Jakutijoje 1986 m. ir Vokietijoje 1989 m.) 2002 metais V. Šerėnas kaip nepriklausomas kandidatas kandidatavo į Lietuvos prezidentus. Rinkimuose humoristas surinko beveik 8 proc. rinkėjų balsų ir liko ketvirtas.

Kęstutis Vitkus

Praėjusių metų balandį mirė garsus Lietuvos chirurgas Kęstutis Vitkus. Vyrui buvo 68-eri metai.

REKLAMA

Chirurgo klientės ir su juo bendravusios moterys K.Vitkų prisimena kaip prisimena kaip išskirtinį žmogų.

Šeimos žmogus

Mados namų savininkė  Erika Vitulskienė pasakoja, pažinojusi tiek chirurgą, tiek jo dukrą: „Dabar kaip tik išvažinėju iš Vitkaus klinikos. Esu bendravusi su juo, tiesa nedaug, pagrinde su jo dukra. Prisimenu jį, kaip ir jo dukrą tik geriausiais žodžiais. Šilti žmonės, mandagūs. Šiek tiek gal uždaresni. Vitkus nuolat su šypsena pasitikdavo.“

E. Vitulskienė negailėjo komplimentų velioniui kaip tėvui: „Matėsi, kad šeima yra su stipriu vertybiniu pagrindu. Vaikai jo nepaprastai išprusę žmonės, šilti. Vadinasi tinkamas buvo auklėjimas. Tai yra pats didžiausias komplimentas tėvams, kai vaikai tokie užauga. Nuoširdžiausia užuojauta šeimai“, – sakė moteris.

Buvo šviesulys

Renginių organizatorė Kristina Kaikarienė prisimena K. Vitkų kaip „žavų vyrą“: „Buvo šviesulys, kuris ir paskatindavo jaunimą ir padraugaudavo su jais. Iš mano prisiminimų – žavus vyras, kuris kažkada įlėkdavo į mano gėlių parduotuvę su dviračiu ir varlyte po kaklu. Negali nesižavėti, nori nenori. Asmenybė išskirtinė buvo.“

REKLAMA

„K. Vitkus tikrai vedė visą Lietuvos plastinę chirurgiją. Žinau, kad tai buvo labai gerbiamas mano vyro kolega. Pažinojau labai labai nestipriai. Vygintas jį žinojo labai gerai. Medikų bendruomenė, plastinės chirurgijos bendruomenė tikrai labai liūdės.“ – svarstė K. Kaikarienė.  

Primename, kad apie K.Vitkaus mirtį portalui naujienų portalui tv3.lt patvirtino profesoriaus dukra Vita Degutienė.

Moteris sakė, kad prieš kelias valandas sužinojo, kad jos tėtis, garsus gydytojas netikėtai sukniubo, būdamas Birštone.

„Mirtis visiškai netikėta.

Tikriausiai jam įvyko infarktas ar koks trombas – jis nukrito ir sukniubo“, – tv3.lt sakė V. Degutienė.

Šia žinia pasidalijo ir mirusio chirurgo kolega Renaldas Vaičiūnas.

„Buvai kolega ir šefu, juo ir liksi. Ilsėkis ramybėje“, – rašo R. Vaičiūnas.

1952-aisiais gimęs K. Vitkus 1976-aisiais baigęs Vilniaus universitetą dirbo Respublikinėje Vilniaus klinikinėje ligoninėje, vadovavo jos Mikrochirurgijos skyriui, vėliau dirbo plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoju Santaros klinikose, 2013 – 2019 metais vadovavo šių klinikų Plastinės rekonstrukcinės chirurgijos centrui, kurį laiką buvo Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos prezidentas. 

K. Vitkus nuo 1985-ųjų atliko estetinės chirurgijos operacijas, 2004-aisiais įsteigė savo privačią kliniką.

K. Vitkus su tėvu Mečislovu Vitkumi atliko pirmąją Lietuvoje ir tuometėje Sovietų Sąjungoje mikrochirurgijos operaciją – sėkmingai replantavo nupjautus rankos pirštus.

Jis pirmasis persodino kaulo, antkaulio fascijos, nervų ir sąnario lopus su kraujagyslėmis.

K. Vitkus mikrochirurgijos metodus įdiegė ortopedijoje, traumatologijoje, onkologijoje ir plastinėje chirurgijoje. Paskelbė daugiau kaip 150 mokslinių straipsnių.

Eugenijus Ostapenko

Balandį Lietuvą apskriejo žinia, jog netekome garsaus pop-muzikos atlikėjo Eugenijaus Ostapenko. 44-erių vyro gyvybė užgeso nuo širdies nepakankamumo.

Lemtingą dieną su sūnumi buvo atlikėjo mama Liubovė: „Sėdėjo fotelyje su manim, žiūrėjo televizorių, paskui nuėjo į virtuvę pasišildyt pienuko su medum nakčiai. Ateina, sako: „Man blogai, kviesk greitąją“. Iškviečiau greitąją ir nebespėjo, nors labai greit atvažiavo“, – prisiminė Eugenijaus mama.

Vyrą dar bandyta gaivinti, tačiau nesėkmingai – vyro gyvybė jau buvo užgesusi:

„Visą valandą jį bandė atgaivint, buvo dvi brigados greitųjų. Jau per vėlu buvo, jis jau mėlynas buvo. Širdis matyt, daugiau nėra ko.“

Apie širdies nepakankamumą, mamos teigimu, Eugenijus žinojo, dėl to vartojo įvairius vaistus: „Jis vaistus gėrė. Krūvą vaistų.“

Ilgas valandas dirbdavo

E. Ostapenko ryšys su mama nenusakomai stiprus – jie kartu gyveno, vienas kitą itin palaikė. 

„Mes labai sutarėm su Eugenijum, viskas buvo gerai. Mes juk likom Eugenijus, aš ir Eugenijaus sesuo, ji šalia gyvena“, – prisimena sūnų Liubovė.

Atlikėjas didelę dalį laiko skyrė mamai ir ypač dėl jos stengėsi ir jai davė viską, ką galėjo: „Jis stengėsi viską dėl manęs. Nėra taip, kaip kiti vaikai. Viskas, sako, tau, mama, visi pinigai tau.“

Liubovė taip išauklėjo atlikėją ir jo sesę, kad būtų stiprūs kaip kumštis ir palaikytų vienas kitą visose gyvenimo situacijose. Jie visi buvo itin artimi.

„Pas mus tokia šeima, mes visi tokie buvom, taip išauklėti mano vaikai – ir dukra, ir sūnus. Mes vieni kitą palaikom. Pas mus nėra to, kad kibtume vienas ant kito, tokių dalykų pas mus nėra“, – neslėpė ašarų moteris.

Mama Eugenijų prisimena kaip itin darbingą žmogų. Jis kasdien darbuodavosi namuose, o visai netrukus turėjo įrašyti dvi dainas. „Mes labai su juo gerai sutarėm, jis darbštus labai. Pastoviai dirbdavo, dirbdavo. Dabar dvi dainas turėjo įrašyti kitą savaitę, dvi naujos yra sukurtos, irgi labai geros dainos, hitai būtų. Parašytos jau buvo, turėjo įrašinėt studijoj. Jis jau repetavo jas namuose“, – neužbaigtus sūnaus darbus prisimena atlikėjo mama.

E. Ostapenko mama jį prisimena kaip itin ramų, geraširdį žmogų, nepaisant to, kokie gandai apie jį sklandė.

„Jis labai labai ramus žmogus, labai nuoširdus žmogus buvo. Nesvarbu, ką rašė žiniasklaida. Taip nebuvo.“

Jį prisimena artimos kolegės Aušrinė Gerikienė ir Vitalija Katunskytė.

Aušrinė Gerikienė, su kuria E. Ostapenko atliko dainą „Nebus vedybų“ sako prisiminsianti E. Ostapenko, kaip gerą ir linksmą žmogų: „Jis buvo labai draugiškas, labai geras draugas. Eugenijų prisiminsiu linksmą, blogus dalykus visada paliekame praeityje, o lieka tik geri prisiminimai.“

Lietuviškosios scenos žvaigždė Vitalija Katunskytė dalijosi savo šilčiausiais prisiminimais apie E. Ostapenko:

„Anksti pradėjo dainuoti, pamenu, festivaliuose dainuodavo jaunas vaikinukas ir balsą turėjo. Tikrai talentingas žmogus, per anksti išėjo iš gyvenimo. Jis man išliko, kaip žmogus su humoru. Kažkada, prisimenu, buvom Šiauliuose koncertuoti ir paprašiau jo, kad leistų padainuoti „Dalinkit moterim gėles“, ta daina man labai patiko. Jis man ją leido sudainuoti ne tik vieną kartą, bet ir visuose koncertuose. Visada turėsiu Eugenijaus dovanotą dainą. Kai tą dainą dainuosiu, visada prieš akis bus Eugenijaus veidas.“

Dainininkė prisiminė ir paskutinį savo susitikimą su E. Ostapenko:

„Tekdavo dažnai susitikti. Pernai vasarą Pravalturo koncerte kartu dainavom, dar šnektelėjom, pajuokavom. Labai gaila žmogaus, jis buvo tikrai geras dainininkas ir kūrėjas. Buvom draugai, nors nebuvo taip, kad kiekvieną savaitę bendrautume, bet kartas nuo karto jis man paskambindavo, sakydavo „Vitaliuk, kaip tau sekasi? Kaip su koncertais? Tokį draugišką žmogų aš ir prisiminsiu.“

Rūta Mikalauskaitė

Lietuvą pasiekė skaudi žinia – nuo gegužės 26 dienos komos būsenos ištikta prodiuserė Rūta Mikalauskaitė mirė.

Prodiuserę R. Mikalauskaitę ištiko koma, ji kovojo dėl savo gyvybės, bet prodiuserės gyvybė užgeso.

Birželio pradžioje internete plačiai ėmė sklisti žinia apie prodiuserės R. Mikalauskaitės kovą dėl gyvybės. 

Jos artimieji ir draugai prašė neabejingų žmonių pagalbos po to, kai viename Dubajaus restoranų užspringusi gabalėliu mėsos moteris 20 minučių buvo be deguonies. Atvykus medikams širdies veiklą pavyko atstatyti, tačiau smegenų veiklos atkurti nepavyko.

„Visi draugai, pažįstami, kolegos ir geri viso pasaulio žmonės!

Mes visi, kas pažinome Rūtą Mikalauskaitę, žinome, koks nuostabus žmogus ji yra. Tai tikrai neeilinė asmenybė, palikusi didelį pėdsaką mūsų gyvenimuose. Tai žmogus, kuris visada pirmenybę teikė padėti kitiems, tačiau dabar pagalbos iš mūsų visų reikia JAI. Mūsų brangi draugė Rūta Mikalauskaitė mirtinoje nelaimėje, ji guli komoje ir kovoja dėl savo gyvybės.

Jei yra draugų Dubajuje galinčių ją aplankyti (gydytojai sakė, jog jos smegenims šiuo metu gerai girdėti pažįstamus balsus):

Ji guli Rashid Hospital, Dubai (ICU, Ward 31, Room 8)

Lankymo valandos: 12:00-14:00 ir 16:00 18:00

Nelaimė įvyko 2022 gegužės 26 dieną. Rūta vakarieniaudama užspringo mėsos gabalu viename Dubajaus restoranų. Kol atvyko greitoji pagalba – Rūta jau buvo 20 minučių be deguonies – konstatuota klinikinė mirtis. Daktarams širdelę pavyko atgaivinti defibriliatoriaus pagalba, tačiau smegenys nefunkcionuoja iki šiol. Rūtai gyvybė yra palaikoma medicininiais kvėpavimo aparatais, tačiau medikai vilties išgyventi duoda labai mažai. Vis gi, tikimės stebuklo ir, kad ji už savo gyvybę kovoti nenustos.

Rūta neturėjo galiojančio gyvybės draudimo ir milžiniškas ligoninės sąskaitas tokiu atveju teks padengti artimiesiems. Šiai dienai reikalinga surinkti 98000 AED (24 859 EUR / 26 684 USD).

Išlaidos dar didės, o mirties atveju teks papildomai padengti kūno transportavimo į Lietuvą išlaidas. Smegenų mirties atveju gyvybę palaikantys aparatai atjungiami po 4 dienų, nes šanso pabusti nebėra. Nepaleidžiant vilties galima tęsti, kartu su tuo augančiomis sąskaitomis, tačiau tai galimybės nepadidina.

Padėkime Rūtai ir jos šeimai šiuo nesuvokiamai sunkiu momentu geromis mintimis, malda ir svarbiausia finansiškai prisidėti prie ligoninės, palaikančios Rūtelei širdies plakimą, išlaidų. Kiekvienas iš Jūsų yra svarbus ir bet kokia pagalba yra neapsakomai reikalinga. Ačiū“, – buvo rašoma pagalbos prašyme.

 

Mirtis tai daugeliui nežinomybės jausmas, aš taipogi anksti netekau mamytės ,buvo vos 13 metukų, suaugę giminaičiai gedėjo ,o mes vaikai tarsi nežinios šoko suimti- kaukėme ,verkiame, aimanavome ,tėčiui baisu; pažadų buvo tik tuo metu ,tas dvi dienas ir atsisveikinant po laidotuvių. Ir visi pamiršo, o gal taip norėjo pamiršti ką žadėjo. Sunku buvo augti, sunku gyventi, tas motinos netekimo jaudulys- gyvenimas tęsiasi; niekam nesi nei įdomus ,nei reikalingas, nei naudingas- skurdas ,vargas tik fiziniai darbai nutildydavo mintis ,ne taip skaudėdavo. Užaugę tokioje aplinkoje- per anksti suaugęs tampi, per anksti savarankiškas ir niekam nesi įdomus ;to mokė tėvelis; nedejuoti, neverkšlenti, nesipasakoti- nes tik tai mūsų nelaimė ,mūsų skausmas- išsilaižyti teks tik mums. Giminaičių posakiai; kiekvienam savo, kiekvienam savas gyvenimas ir rūpestis. Žmonės esame laikini žemės svečiai, tik kažin ar tai suvokiame ,suprantame; kai tokios lenktynės ,tokia konkurensija,tarsi,,materialinių statusų paroda'' tik žmogus nesvarbu kiek turėsi ,ko tūrėsi- viską ką sukūriai teks palikti čia ;niekas nieko neišsineša, tad daugelis siekiantis įrodyti savo pranašumą ar jėgas- persistengia, parklupma, ar visai užgęsta ir spauda kelias dienas parašys, pakomentuos ir skausmai lieka ilgesnį tų žmonių širdyse, prisiminimuose; kurio tas žmogus artimas, mylimas, brangus. Tad negailėkime gyviems gražių ,švelnių žodžių ,pagyrimo, komplimentų, o ne tad akai žmogus užgęso negirdi o antraštės; aš tave myliu, aš tavęs pasiilgsiu- na tikras spektaklis ,tikri aktoriai- gal iš baimės sakai ar rašai sau, tik ne tam žmogui, kurio akys - užmerktos nemato, širdis- sustojusi ir ausys jau negirdi. Atrodytų civilizuoti esame tik elgiamės kaip DaVinčio kode; atvirkščiai- neapykantą skleidžia plačiai ,žmogus- žmogaus nemyli, negerbia- plačiai asmeniškumas, susvetimėjimas, abejingumas, o atrodytų kiekvienas ŽMOGUS SVARBUS.
Kam kilnoti jau mirusius.
Kam kilnoti jau mirusius.
Tai artimuju reikalas. Ir prie ko norima "pritemti" ir ka tuo pasakyti. Ne Mirusiuju ir ne prisiminimu diena. Palikime ramybeje.
Kai mire mano jauna mama,
Kai mire mano jauna mama,
manau nesukrete visos Lietuvos. Sukrete musu seima. Praejo jau daug metu, tarsi ivyko tik vakar. Savi savoj sirdy.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų