Šį pamėgtą skraidantį įrenginį į namus atsinešė šeimos bičiulis. Nelaimė įvyko kieme, kuomet nuotoliniu būdu valdomas dronas nebereagavo į valdymo pultą. Skraidantis įrenginys mažamečiui kliudė akies obuolį ir sunkiai sužalojo akį, rašo dailymail.co.uk.
Nukentėjusiam berniukui teks ištverti keletą operacijų, o vėliau jam bus įstatytas akies protezas.
„Aš norėjau jį nuleisti, bet jis tapo nevaldomas – atsitrenkė į medį ir ėmė suktis ratu. Tada pasigirdo mano draugo šauksmas „O Dieve!“, aš atbėgau ir pamačiau kraują, o jo vaikas verkė ant žemės“, – pasakojo droną į svečius atsinešęs draugas.
Berniuko mama nedelsdama jį nuvežė į ligoninę. „Man iki šiol tas vaizdas stovi akyse... Pamačiau jo sužalotą akies obuolį – tai baisiausia ką man teko matyti“, – pasakojo mama.
Moteris visą kelią iki ligoninės meldėsi ir prašė Dievo, kad tai, ką ji pamatė būtų netiesa.
Vaikui liko viena sveika akis, su kuria jis gali puikiai matyti. Tačiau kitos akies sužeidimai buvę itin dideli, vaikas visam laikui gebės matyti tik viena akimi.
Jau ne pirmą, ir ko gero, ne paskutinį kartą nevaldomi dronai sukelia sužalojimus ar kitas problemas.
Taisyklės numato, jog nesant išimčių, tokiais orlaiviais draudžiama skraidyti tik už tankiai apgyvendintų miestų ir miestelių rajonų, žmonių susibūrimo vietų, orlaivis visada turi būti matomas pilotui ir negali skraidyti toliau nei 1 kilometro atstumu nuo jo.
Be atskiro leidimo, nepilotuojami orlaiviai negali kilti aukščiau nei 120 metrų nuo žemės, taip pat būtina gauti leidimą skrydžiams Specialios veiklos oro erdvėje.