N. Roubini nuomone artimiausiu metu rinkoje vyraus buliai, nes JAV federalinių rezervų bankas ir kiti pagrindiniai pasaulio centriniai bankai, kurie pastaruoju metu ėmėsi agresyvios pinigų spausdinimo politikos pernelyg lėtai atsisakys kiekybinio skatinimo programų.
Anot jo, kiekybinio skatinimo pasekmė bus ne vartojimo produktų kainų infliacija ar sąmyšis obligacijų rinkoje, bet dar vienas tam tikrų turto rūšių burbulas panašus į tą, kurį buvo galima stebėti 2003 – 2006 metais.
Maža to, N, Roubini spėja, kad šį kartą finansinio turto burbulas bus didesnis nei prieš keletą metų.
Tokią prognozę ekonomistas paremia centrinių bankų elgesiu, anot jo, šiuo metu viešą ir privatų sektorių slegia didelės skolos ir išsivysčiusiose šalyse tebėra aukštas nedarbo lygis, todėl staigiai nutraukus kiekybinį skatinimą kiltų sumaištis obligacijų rinkose ir kristų vartojimo lygis.
N. Roubini teigimu dėl tokios centrinių bankų politikos po keletos metų gali kilti dar didesnė finansų krizė, kuri neilgai trukus peraugtų į ekonominę katastrofą.
Nors kai kurie analitikai mano, kad netrukus finansinio turto burbulas subliukš, tačiau N. Roubini tvirtina, jog jis dar tik pradėjo pūstis, todėl artimiausiu metu sėkmingų investicijų gali tikėtis bulių rinkos atstovai.