Dalyvių amžius svyravo nuo dvidešimties iki šešiasdešimties metų. Jos klausėsi seminarų apie moters fiziologiją, gyvenimo būdą, emocijų ir kūno sąsajas, intuityvų valgymą. Iš praktinių užsiėmimų buvo pasiūlytas sąmoningas kvėpavimas, savianalizė, fraktalų piešimas ir uoslės mankšta.
Moteriškos mankštos idėja pasklido ir už Lietuvos ribų (nuotr. Organizatorių)
Susirinkusiosios galėjo išbandyti ir keturių rūšių mankštas: kalanetiką, integruotą jogą, Pilates bei Pilates + jogą.
Pasak reginio sumanytojos Aistės Gustės, planuojama, jog „Moters mankštos diena“ taps kasmetiniu renginiu, pristatančiu visaverčio moteriško gyvenimo aktualijas, mankštos tendencijas ir naujoves.
Moteriškos mankštos idėja pasklido ir už Lietuvos ribų (nuotr. Organizatorių)
„Kviesime prisijungti sveiką gyvenimo būdą propaguojančias studijas ir centrus Lietuvoje, lektorius iš užsienio, – sakė A. Gustė. – Tačiau leitmotyvas visada liks tas pats – jauki moteriška atmosfera ir kasdienė harmoningos mankštos nauda. Kaip priedą kiekvienai įteiksime „žinių žemėlapį“, padėsiantį kuo geriau save pažinti ir atrasti.“
Moteriškos mankštos idėja pasklido ir už Lietuvos ribų (nuotr. Organizatorių)
Renginyje buvo pristatyta ir pirmoji knyga apie kalanetikos mankštą lietuviškai. Knygos „Kalanetika. Atradimams įkvepianti mankšta“ sudarytoja, profesionali kalanetikos trenerė, The Callanetics® Exercise Method mokytoja, vienintelio pasaulyje oficialaus kalanetikos centro JAV (Callanetics Management Company, Inc.) mokymų absolventė Eglė Afanasjeva šiuo metu jau planuoja knygos pristatymus visoje Lietuvoje.
Šį penktadienį knygą ji pristatys Kaune, kineziterapeutų konferencijoje.