Ji dalijasi daugybe vaizdo įrašų, kuriuose aprašomi įvairūs procesai, vykstantys po žmogaus mirties, o populiariausias jos vaizdo įrašas surinko daugiau nei šešis milijonus peržiūrų. Jame ji atskleidžia viską, kas lieka po kremavimo, įskaitant po operacijų likusius metalus.
Praėjusį mėnesį pasidalytame vaizdo įraše ekrane rodomas užrašas: „Metalas iš mirusių žmonių palaikų“.
„Tai yra mūsų krematoriumas, kuriame kremuojame kūnus, ir, žinoma, kai kuriems žmonėms buvo atliktos operacijos, todėl jų kūnuose lieka metalo“, – vaizdo įraše sako Autumn.
„Pavyzdžiui, kas nors, kam buvo pakeistas klubo sąnarys arba atlikta stuburo operacija, turės metalinį strypą. Jei jis pagamintas iš titano, jis neištirps mašinoje. Kai kūnas kremuojamas, mes atidarome šį liuką, jis pakyla į viršų ir iš esmės iškrapštome visus palaikus.
Kaulai bus sumalti į pelenus. Kartais kauluose ir palaikų liekanose randame metalo gabalėlių. Ir, žinoma, tą metalą reikia atskirti nuo palaikų, ir mes dedame jį į didelį kibirą. Taigi iš esmės turime šį milžinišką kibirą, pilną metalinių dalių, kurias turėjo žmonės“, – vaizdo įraše sako Autumn.
Ji filmuoja kibirą su „dalimis“, kuriame, be kitų detalių, aiškiai matomi sąnarių likučiai, rašo newsweek.com.
„Visos šios dalys kažkada buvo gyvo žmogaus kūne, ir manau, kad tai beprotiška“, – sakė Autumn.
Morgo darbuotoja išdavė, kas lieka kremavus kūną
Kitame vaizdo įraše ji tai dar labiau išplėtė, sakydama: „Taigi, pasibaigus kremavimo procesui, mes iškrapštysime viską, kas liko, o tai paprastai būna tik kaulai. Kaulus suberiame į skardą, tada paprastai dedame į šaldytuvą ir leidžiame atvėsti.
Po to jie persijoja kaulus, manau, kad pažiūrėtų, ar juose dar kas nors liko, tada sumala juos į pelenus.“
Autumn, kuri, kaip manoma, gyvena Džordžijoje, taip pat paaiškino, kad kremavimas priklauso nuo žmogaus dydžio, tačiau sakė, kad vidutiniškai jis trunka nuo pusantros iki dviejų valandų.
Kitame vaizdo įraše, kuriuo buvo pasidalinta sausio mėn., paklausta apie darbo aplinką, ji teigė, kad „kremavimas paprastai man kvepia degančiomis malkomis“.
Autumn sakė: „Niekada nepastebėjau beprotiško kvapo, net kai įeidavau, kai mašina veikė.“ Ji taip pat pridūrė, kad gali būti jaučiamas „dulkių kvapas“.
Daugybė žmonių komentavo jos vaizdo įrašą, o Mikayla rašė: „Mirtis mūsų visuomenėje yra toks tabu, o taip neturėtų būti. Žmonės turėtų žinoti šiuos dalykus.“
Tiffany Stephenson rašė: „Turėtų būti daugiau švietimo apie mirtį, nes tai nutinka mums visiems. Esu tikra, kad žmonės jaustųsi daug geriau, jei žinotų, kaip viskas vyksta.“
Laura Abbott komentavo: „Man tai atrodo žavinga!“
Nepaisant to, kad jai buvo padėkota už proceso paaiškinimą, Autumn teigė, kad paskelbus klipą ją atleido.
„Mane atleido už tai, kad tai paskelbiau“, – sakė ji, neatskleisdama įmonės pavadinimo.
Tačiau kitame vaizdo įraše ji atnaujino sekėjų informaciją, sakydama: „Jie mane atleido, tada iš karto pasiūlė grįžti į darbą, bet aš atsisakiau jų pasiūlymo ir vietoj to gavau darbą kitoje įmonėje.“
Šiaurės Amerikos kremavimo asociacija (The Cremation Association of North America) paaiškino daugiau apie šį procesą: „Kremacija – tai mechaninis, terminis ar kitoks ištirpinimo procesas, kurio metu žmogaus palaikai paverčiami kaulų fragmentais.
Kremavimas taip pat apima kaulų fragmentų apdorojimą ir susmulkinimą į gabalėlius, kurie paprastai būna ne didesni nei aštuntadalis.“
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!