Žydrūnas iš Niurburgringo
Nors „MINI“ labai dažnai tapatinami su miesto automobiliais, tačiau šios kompanijos specialistai mėgsta savo kūrinius išbandyti ir lenktynių trasoje. „MINI“ hečbekai dalyvavo pasaulio ralio čempionate, D.Britanijos žiedinių lenktynių čempionate, tačiau Zarasuose buvo galima išvysti ir dar vieną labai retą egzempliorių, kurio šeimininkas neslepia susidomėjimo automobilių sportu.
Nors Niurburguringo trasos lipdukas ant apynaujo automobilio dažniausiai nieko nereikštų, tačiau kai toks lipdukas puošia štai tokį senolį, jis turi tam tikrą reikšmę.
MINI kabrioletas
Norint įsigyti naują „MINI“ kabrioletą nėra labai sunku. Užtenka turėti atitinkamą sumą savo kišenėje ir nuvykti į artimiausią „MINI“ atstovybę. Tačiau klasikinių „MINI“ automobilių gerbėjai turėtų puikiai žinoti, jog britai sukūrę versiją su atviru stogu. Daugiau kaip 500 dalyvių sutalpinusiame „MMI 2015“ buvo galima išvysti vieną iš jų.
Rudis
Rūdimis padengtų automobilių praėjo, tačiau tarp gausybės išpuoselėtų, šviežiai nudažytų „MINI“ automobilių stovėjo štai šis „MINI“ hečbekas, kuris į Lietuvą atvyko iš Lenkijos.
Tačiau kaimynėje Lenkijoje gyvenantis „MINI“ gerbėjas su savimi atsivežė ir savadarbę priekabą, kuri, kas be ko, buvo sukurta atsižvelgiant į „MINI“ hečbeko išvaizdą.
Bekelės galiūnas
Ne, tokių „MINI“ hečbekų britai negamino. Tai savadarbis automobilis, puikiai tinkantis kelionėms ten, kur kelių tiesiog nėra. Panašių egzempliorių turime ir Lietuvoje. Apie vieną iš tokių „MINI“ visureigių rašėme prieš keletą metų.
Medinis universalas
Ar tai dar vienas savadarbis „MINI“? Ne, tikrai ne. Automobiliai su mediniais rėmais kadaise buvo didžiausias automobilių industrijos mados klyksmas. Dabar tokius automobilius priglaudžia tik konkrečios markės entuziastai.
MINI MX-5
Tai nėra grynakraujis „MINI“ automobilis. Nors techniniai komponentai yra identiški „MINI“ hečbekams, tačiau automobilio kėbulą pagamino mažytė kompanija vardu „Midas Cars“.
Kadangi automobilį sukūrė ne patį didžiausią biudžetą turinti kompanija, įvairios detalės buvo paimtos iš kitų modelių. Ar pasakysite iš kurio automobilio buvo paimti galiniai žibintai?
Ir į sodą ir į mišką
„MINI Moke“ turėjo tapti pilnaverte transporto priemone, kurią naudotų įvairių šalių kariuomenės. Palyginus su anuomet naudotais „Jeep“, britiškas „Moke“ turėjo mažesnius ratus, mažesnę kėbulo prošvaisą ir negalėjo pasigirti nuostabiomis pravažumo savybėmis, tačiau maža kaina ir paprastumas sužavėjo užkietėjusius „MINI“ fanus.
„MINI Moke“ daugiausiai dėmesio sulaukė tose šalyse, kuriose galima surasti didžiulius paplūdimius ir visus metus šviečia saulė.