Kiekvieną balandžio mėnesį Valstybinė miškų urėdija Lietuvoje skelbia nacionalinį miškasodį. Prie iniciatyvos šiemet, antrus metus iš eilės, prisijungė ir „Herbalife“ nepriklausomi partneriai ir, bendradarbiaudami su Vainagių girininkija, pasodino daugiau kaip 3 tūkst. medžių – tūkstančiu daugiau nei pernai.
„Kaip ir praėjusiais metais, į iniciatyvą ėjome išskirtinai teigiamai nusiteikę, lydimi bendruomeniškumo jausmo – nei vieno žmogaus nereikėjo įkalbinėti. Visuomet norime ne tik grožėtis gamta, bet ir prisidėti prie jos išsaugojimo bei skatinti tai daryti kitus, tad iniciatyvos dalyviai prisijungė su savo šeimomis, vaikais. Buvo puiki atmosfera, visi labai noriai ir smagiai darbavosi. Po darbų, talkos organizatoriai pakvietė visus atsikvėpti girininkijos poilsiavietėje. Pabendravome, aptarėme ir pasidžiaugėme atliktais darbais, pasivaišinome subalansuotu „Herbalife“ maistu“, – prisimena Vitalija Ožemblauskienė, viena iš „Herbalife“ nepriklausomų partnerių Lietuvoje.
Patyrę sodintojai skubėjo į pagalbą naujokams
V. Ožemblauskienė teigia, kad nors didžioji dalis dalyvių jau turėjo patirties medžių sodinime, šįkart iniciatyvoje dalyvavo nemažai naujokų.
„Pirmą kartą iniciatyvoje dalyvavusiems – ypač jaunimui – buvo labai įdomu sužinoti, kaip apskritai atsiranda miškai, kas juos prižiūri, atsodina, kada pjauna ir pan. Girininkai jiems viską paaiškino, parodė, kaip auga medžiai, kaip jie yra sodinami, kiek metų visa tai trunka“, – dalinasi ji.
Pašnekovė priduria, kad buvo džiugu matyti, jog prie sodinimo itin norėjo prisidėti ir kartu su tėvais atvykę vaikai.
„Kartais jie tokiose iniciatyvose dalyvauti nenori, reikalingi tėvų raginimai, tačiau šįkart nieko panašaus nereikėjo. Visi vaikai su malonumu dalyvavo, netgi griebė už save didesnius kastuvus ir dirbo su dideliu noru bei pasididžiavimu. O tie žmonės, kurie dalyvavo pernai, vos tik sužinoję, kad šią akciją kartosime, net nelaukę daugiau informacijos pranešė, kad būtinai dalyvaus. Šiemet susirinko apie 60 mūsiškių“, – tikina „Herbalife“ nepriklausoma partnerė.
V. Ožemblauskienė priduria, kad miškasodis nėra vienintelė iniciatyva, prie kurios jungiasi „Herbalife“ kolektyvas. Pavyzdžiui, Lietuvoje nepriklausomi partneriai kasmet dalyvauja ir viešųjų erdvių tvarkymo akcijoje „Darom“, Latvijoje – aplinkos švarinimo akcijoje „Lielā talka“. 2022-aisiais jie taip pat padėjo suplanuoti ir įrengti Saulės parką Siguldoje, Latvijoje.
„Labai vertiname tai, kad „Herbalife“ nepriklausomi asocijuotieji partneriai Lietuvoje visada taip aktyviai dalyvauja aplinkosaugos iniciatyvose. Tai įrodo, kad turime stiprią ir vieningą bendruomenę, kurioje žmonės gali ne tik laikytis sveikos gyvensenos ir subalansuotos mitybos, ugdyti savo lyderystės ir finansinį potencialą bet ir dalytis pagrindinėmis mūsų bendrovės vertybėmis. „Herbalife“ yra įsipareigojusi siekti aplinkos tvarumo, taip pat teikiame pirmenybę atsakingam tiekimui, gamtos išteklių naudojimui ir produktų pakuočių naujovėms“, – sako Olga Solnceva, „Herbalife“ vyresnioji direktorė Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Azerbaidžane, Gruzijoje, Armėnijoje, Mongolijoje, Kazachstane, Uzbekistane ir Kirgizijoje.
Prieš 4 metus, 2020-aisiais, „Herbalife“ išsikėlė pasaulinį tikslą – iki 2030-ųjų, kuomet bendrovė minės 50-ąjį savo veiklos jubiliejų, pasiekti 50 milijonų teigiamų pokyčių: nuo maisto aukojimo akcijų iki plastiko mažinimo. Kartu su partneriais įvairiose planetos vietose bendrovė siekia padėti žmonėms gauti sveiko maisto ir suteikti galimybių norintiems pradėti savo verslą.