Žinia apie atsisveikinimą pasidalino jo sesuo, pasidalinusi jautriais žodžiais ir informacija, kada bus galima ištarti paskutinį „sudie“ 58-uosius metus ėjusiam gerbiamam profesoriui.
„Manęs neverk, nes mano dienos mirtyje patapo amžinos. Akis užmerkęs čia, aš jas atvėriau amžinybės šviesoje”. (F. Petrarka)
Atsisveikinimas su broliu, draugu, prof. Vidu Kavaliausku šeštadienį (gegužės 20 d.) Veisiejų parapijos namuose.
Laidotuvės sekmadienį (gegužės 21 d.): 10 val. Šventos mišios Veisiejų šv. Jurgio bažnyčio, 13.30 val. Išnešamas karstas. Laidotuvės Metelių kapinėse“, – pranešė velionio sesuo.
Rado sukniubusį
Naujienų portalas tv3.lt primena, kad susisiekus su velionio seserimi Laima Varneliene, ji pokalbio metu sakė, kad bendrauja su Sakartvelo ambasadoriumi ir derina, kaip parvežti kūną į Lietuvą.
„Broliui atliktas skrodimas, didžiausia tikimybė, kad jam tiesiog sustojo širdis, jis sukniubo. Jį rado prie kompiuterio“, – sakė brolio netekusi sesuo.
Ji prisiminė, kad iki tol V. Kavaliauskas ne kartą yra sakęs, kad jaučia nuovargį, prastai jaučiasi: „Buvo įvairių pasikalbėjimų, sakydavo, kad prastai jaučiasi, skundėsi nuovargiu, tačiau mūsų jau toks amžius, kad nuolat padejuojame.“
Į paskutinę kelionę palydės Lietuvoje
Kaip naujienų portalą tv3.lt anksčiau informavo Klaipėdos pilies džiazo festivalio vadovė Inga Grubliauskienė, birželio 22-24 turėjo atvykti 10 Vido studentų būti festivalio savanoriais ir mokytis lietuvių kalbos.
„Prieš 3 dienas kalbėjome telefonu, aptarėme šį mūsų projektą. Labai laukėme susitikimo ir dėliojom planus, ką parodysim studentams. Jis buvo mano dzma, (brolis).
Geriausias, nuoširdžiausias žmogus, nutiesęs meilės ir draugystės tiltą tarp Lietuvos ir Sakartvelo. Jo iniciatyva buvo atstatyti tikrieji šalių pavadinimai Sakartvelo ir Lietuva.
Tokie žmonės niekada nemiršta, jie gyvi išlieka mūsų širdyse. Labiau atsidavusio žmogaus savo veiklai neteko sutikti. Darysiu viską, kad įgyvendinčiau paskutinius mūsų planus ir jo prašymus.“