„Atlikdami paprastą testą mes lyginame 400 linijinių molekulių nukleotidų. Dvynių atveju mums reikės milijardo molekulių palyginimui”, - teigia ekspertai.
Pridursime, kad šiuo atveju kalbama apie monozigotinius (identiškus) dvynius, kurių genetinė struktūra yra vienoda. Todėl nustatyti, kuriam iš broliui priklauso biologiniai pėdsakai, palikti nusikaltimo vietoje, bus nelengva. Prancūzijoje tik kelios laboratorijos gali atlikti tokią analizę.
Baudžiamojoje byloje teigiama, kad areštuoti dvyniai nuo 2012 metų rugsėjo iki 2013 metų sausio Marselyje galėjo įvykdyti šešis išprievartavimus. Aukų amžius – nuo 22 iki 76 metų.
Rugsėjo 11 piktadarys užpuolė 76 metų moterį ir numetė ją iš 1,5 metrų aukščio. Pensininkė susilaužė ranką ir ėmė šauktis pagalbos. Bet nusikaltėlis privertė ją patenkinti jį oraliniu būdu.
Praėjus dviems mėnesiams nusikaltėlis analogiškai išprievartavo 30-metę moterį. Kaip ir pirmuoju atveju, jis užpuolė vienišą praeivę naktį.
Po išprievartavimų virtinės policija jau turėjo nusikaltėlio atvaizdą, kurį užfiksavo stebėjimo kamera, įrengta autobuse. Susekti nusikaltėlį padėjo telefonas, kurį jis pavogė iš savo aukos.
Praėjusį antradienį policija suėmė du brolius. Apieškojus jų automobilį jame buvo rasti rūbai, identiški tiems, kuriuos užfiksavo stebėjimo kamera. Tačiau kol kas policija niekaip negali išspręsti šios situacijos: turėdami nenuginčijamų genetinių įkalčių, sekliai negali teisingai jų interpretuoti ir jiems belieka spėlioti, kuris iš brolių yra žiaurus prievartautojas. Taip pat tikėtina, kad broliai galėjo veikti pakaitomis.