Sekmadienį sužaistose Italijos „Serie A“ pirmenybių XXIX turo rungtynėse netikėtai du taškus prarado čempionate pirmaujantys „Milan“ futbolininkai. Massimiliano Allegri auklėtiniai „San Siro“ stadione nesugebėjo įveikti absoliutaus lygos autsaiderio „Bari“ klubo. Mačas baigėsi lygiosiomis 1:1.

„Gaidukai“ pirmavo po Gergely Rudolfo tikslaus smūgio pirmojo kėlinio pabaigoje, tačiau varžovų vartų šturmą surengę aikštės šeimininkai sugebėjo atstatyti susitikimo pusiausvyrą, kuomet 82 minutę pasižymėjo Antonio Cassano.

Šioje dvikovoje neišlaikė „Milan“ puolėjo Zlatano Ibrahimovičiaus nervai - kelių puikių progų neišnaudojęs švedas sudavė jį gynusiam oponentui į juosmenį ir už tai susilaukė raudonos kortelės.

Tuo tarpu Francesco Totti dublis miesto derbyje lėmė „Roma“ komandos pergalę prieš „Lazio“ vienuolikę, kuri smuktelėjo į penktąją turnyrinės lentelės vietą.

Verta pastebėti, kad su pralaimėjimu nenorėję susitaikyti „ereliai“ rungtynes baigė devyniese – iš aikštės buvo pašalinti Stefanas Radu ir Christianas Ledesma. Kitose rungtynėse po tris taškus į savo sąskaitą įsirašė „Udinese“ ir „Napoli“ ekipos.

Rezultatai:

„Milan“ 1 - 1 „Bari“

39' [0 - 1] G. Rudolf, 82' [1 - 1] A. Cassano, 73' iš aikštės pašalintas Z. Ibrahimovic („Milan“)

„Roma“ 2 - 0 Romos „Lazio“

70' [1 - 0] F. Totti, 90' [2 - 0] F. Totti (iš 11 m. baudinio), 88' iš aikštės pašalintas S.D. Radu („Lazio“), 90' iš aikštės pašalintas C.D. Ledesma („Lazio“)

„Cagliari“ 0 - 4 „Udinese“

43' [0 - 1] M. Benatia, 44' [0 - 2] A. Sanchez, 48' [0 - 3] A.D. Natale, 54' [0 - 4] A.D. Natale

„Catania“ 1 - 0 Genujos „Sampdoria“

75' [1 - 0] E.C. Llama, 23' iš aikštės pašalintas F.D. Tissone („Sampdoria“)

Veronos „Chievo“ 0 - 1 „Fiorentina“

48' [0 - 1] J. Vargas

„Genoa“ 1 - 0 „Palermo“

77' [1 - 0] A.F. Flores

„Lecce“ 0 - 1 „Bologna“

33' [0 - 1] G. Ramirez

„Parma“ 1 - 3 „Napoli“

29' [1 - 0] R. Palladino, 52' [1 - 1] M. Hamsik, 56' [1 - 2] E. Lavezzi, 87' [1 - 3] C. Maggio,  59' iš aikštės pašalintas D. Galloppa („Parma“)