Po permainingos 1 valandos 52 minučių kovos lietuvė pralaimėjo susitikimą rezultatu 6:1, 3:6, 4:6.
Lažybininkų prognozės prieš mačą buvo daug palankesnės S.Vickery. Kur kas daugiau patirties tokio rango turnyruose turinčios amerikietės galimybės nugalėti vertintos 74 proc. (lietuvės – 26 proc.).
J.Mikulskytė pirmajame sete įrodinėjo, kad aklai pasitikėti lažybininkų prognozėmis – neverta. Dominavusi lietuvė laimėjo dvi varžovės padavimų serijas ir spurtavo net 5:0. S.Vickery tik šeštajame geime sugebėjo išvengti pralaimėjimo „sausu“ rezultatu, bet tai jai buvo menka paguoda. J.Mikulskytė po savo padavimų laimėjo net 16 iš 20 kamuoliukų, o po varžovės padavimų – 12 iš 23.
S.Vickery padarė 3 dvigubas klaidas (lietuvė – 1) ir atliko vos 1 neatremtą smūgį (lietuvė – 7). Antrojo seto pradžioje įsižaidusi S.Vickery atitrūko 2:0. J.Mikulskytė trečiajame geime laimėjo varžovės padavimų seriją, bet išlyginti rezultato jai nepavyko, nes jau ketvirtajame geime „break pointą“ realizavo ir S.Vickery.
Penktajame geime lietuvė dar sykį laimėjo varžovės padavimų seriją ir šį kartą jau atstatė „status quo“ (3:3). Aštuntajame geime lietuvė savo padavimų metu pirmavo 40:30, bet tada pralaimėjo 3 taškus paeiliui ir atsidūrė sunkioje padėtyje (3:5).
Devintajame geime S.Vickery žaidė užtikrintai, įtvirtindama pergalę antrajame sete. Deja, trečiajame sete S.Vickery persvara buvo dar didesnė nei antrajame. J.Mikulskytė nuo pat seto pradžios vargo savo padavimų metu.
Pirmajame ir penktajame geimuose S.Vickery realizavo „break pointus“ ir tik trečiajame geime J.Mikulskytė atsilaikė, nors varžove ir jame susikūrė du „break pointus“. Septintajame geime lietuvė „sausai“ laimėjo savo padavimų seriją, bet tuo metu buvo atsilikusi jau 2:5.
Aštuntajame geime J.Mikulskytė kilo į lemiamą šturmą. Ji varžovės padavimų metu atitrūko 40:0, antru bandymu realizavo „break pointą“ ir priartėjo iki 3:5. Devintasis seto geimas virto tikru maratonu. J.Mikulskytė atsiliko 0:40, bet atlaikė tris „match pointus“.
Vėliau S.Vickery iššvaistė ir ketvirtą bei penktą savo progas. Tuomet iniciatyvą geime jau perėmė J.Mikulskytė. Pirmą kartą jai tašku laimėti savo padavimų serijos nepavyko, bet antru mėginimu ji neklydo ir tenisininkes beskyrė vienas geimas (4:5). Deja, dešimtajame geime S.Vickery nebeklydo ir „sausai“ laimėjo lemiamą savo padavimų seriją.
S.Vickery po sėkmingos karjeros jaunių tenise greitai įsiveržė ir į elitinius moterų teniso turnyrus. 2013 m., būdama vos 18-os, ji žaidė „US Open“ antrajame rate. 2017 m. ji laimėjo kol kas „stambiausią“ (60 tūkst. JAV dolerių prizinio fondo) ITF serijos turnyrą, o 2018 m. WTA vienetų reitinge pasiekė rekordinę – 73-ią – poziciją.
Būtent 2018 m. ji pasiekė ir skambiausią karjeros pergalę, kai prestižiniame Indian Velso (JAV) turnyre nugalėjo tuometinę trečiąją pasaulio raketę ispanę Garbinę Muguruzą. Amerikietės forma labai suprastėjo pernai. 2021 m. ji pirmą kartą po 8 metų pertraukos nepateko į nė vieno „Didžiojo kirčio“ turnyro pagrindinį etapą.
Šie metai jai irgi prasidėjo prastai – S.Vickery tiek „Australian Open“, tiek „Roland Garros“ turnyruose krito pirmajame kvalifikacijos rate. Gegužės pabaigoje S.Vickery sėkmingai žaidė ITF turnyre Orlande (JAV), kur pasiekė finalą.
Tiesa, prieš porą savaičių ITF turnyre Dominikos Respublikoje ji krito jau aštuntfinalyje, nors buvo pirmoji to turnyro raketė. J.Mikulskytei už dalyvavimą kvalifikacijoje atiteko 11 tūkst. svarų sterlingų (12,83 tūkst. eurų).
Bendrą Vimbldono turnyro prizų fondą sudaro 40,35 mln. svarų sterlingų (47,05 mln. eurų).