Pasak G. Mikalausko, vesti renginius jam vis tiek tenka visoje Lietuvoje, todėl didelio skirtumo persikraustęs jis nepajuto: „Turiu projektų visoje Lietuvoje, vedu renginius. Tenka važinėti. O dabar, kai viskas sustojo, visiškai industrija sugedo, labai patogu buvo karantinuotis Palangoje. Šalia jūra, pušynas“.
Renginių vedėjas papasakojo ir tikrąsias persikraustymo priežastis: „Mano žmona gavo darbą Klaipėdoje – ji yra vaikų gydytoja. Mes persikraustėme dar prieš karantiną, nebuvo apie jokią pandemiją kalbos“.
Mikalauskai iš pradžių naująjį būstą nuomojosi. Pasak vyro, šio žingsnio motyvai – labai praktiški: „Istorija tokia: mes kai statėme šiuos namus, iškart statėmės savo pusę – buvo du namų blokai. Nuomoti mintis gimė iš to, kad reikėjo atiduoti paskolą – buvo didžiulė paimta.
Verslą daryti ne taip paprasta – daug visokių dalykų, nuo užsakymų, iki internetinio puslapio rengimo. O jūs žinot, kokia vasara „ilga“ pas mus. O pas mus nėra maitinimo, SPA procedūrų. Mes esame žmonės, kurie mėgsta ramiau. Yra labai nemažai žmonių, kurie nori tos ramybės, todėl būtent mus ir Kunigiškes ir renkasi“, – savo nuomojamo namo privalumus vardija G. Mikalauskas.
„Yra žmonių, kurie važinėja tiek, kiek mes verslaujam. Žmonės dabar negali niekur išvažiuoti, bijo. Nors kai kurie pastovūs klientai jau užsisako trumpesniam laikui, nes žada vykti į užsienį, – ilgalaikiais klientais džiaugiasi vyras, – Anksčiau į Palangą atvykdavo po Joninių ir iki rugpjūčio vidurio. O dabar – iki rugpjūčio pabaigos. Žmonėms stogai važiuoja nuo karantino“.
Pasak G. Mikalausko, viską spėti ir vienu metu dirbti daug darbų jam padeda blaivus ir sveikas gyvenimo būdas: „Aš jau 28 metus nevartoju alkoholio. Ryte atsikeliu blaivia galva. Suteikia daug laiko. Man po tekstų mokymosi, protinio darbo, fizinis darbas – pats tas. Dabar tik tiek, kad šiuo metu nebuvo tų renginių tiek daug. Ir tai susiję su valstybinėmis šventėmis, filmavimai“.
G. Mikalauskas sako, Vilniaus šurmulio ir kvapo nepasiilgstantis: „Dar kai Vilniuje gyvenome, mėgdavom prie Barbakano pasistatyti mašiną ir pėstute iki Katedros, Gedimino prospektu, Vilniaus gatve ir atgal. Mums buvo labai smagu.
O va prieš pusmetį išėjome pasivaikščioti tuo pačiu maršrutu. Ėjome ir stebėjomės – kaip mes neužuodėme šitos smarvės?“
Gintaras Mikalauskas neslepia – Kunigiškėse jam labai patinka. Vyras džiaugiasi ypatingai mažais atstumais, grynu oru: „Čia viskas labai patogu – septynios minutės iki visko, pusė valandos iki Klaipėdos. Šalia pušynai, viskas kvepia. O jei nori pauostyti išmetamųjų dujų – gali pavažiuoti į Klaipėdą“, – juokiasi renginių vedėjas.